Program-Serial-Crack

4 Adımda Visual Studio 2010 Detaylı Resimli Kurulum

Written by

Visual studio programı ile kendinize masaüstü programları yazabilir, geliştirebilir hatta kendinize ait programı satabilirsiniz. Visual Studio 2010 Professional kurulumunu detaylı olarak anlattık.

İnternette visual studio için bir sürü program mevcut ve genelde kurulumların tamamı bu anlattığımız gibidir. Full programını indirip kurabilirseniz sizin içinde çok iyi olacaktır. Ve kullanmada da zorluk çekmeyeceksiniz.

1- Lisans Kabul et

Setup dosyasını çalıştırıp ileri dediğimizde karşımıza lisans kabul seçeneği geliyor. Eğer Visual Studio 2010 programını kullanıcak isek mecburen okumadan lisansı kabul etmemiz gerekir. Zaten okusakda pek işimize yaramiyacağı için burada I have read and accept the license terms. yazan seçeneğe tıklayıp next deyip ileri geçmek.

2- Full yada Özelleştir

İleri dediğimizde karşımıza full veya özelleştir yazılarında bulunanan menüler çıkıcak. Full kurulum yapacağımız için Full seçili olacak şekilde kalsın. Yanda bulunan kısımda ise programın ne kadar yer kaplıyacağı ve kurulum yolunu göstermekte. Full kurulum dediğimizde "Windows, the Web, Azure, the Office system, SharePoint, and SQL Server by using Visual Basic, Visual C#, Visual C++, or Visual F#. Also includes SQL Server Express, the Windows SDK, Sync Framework, a graphics library, tools for unit testing" gibi dosyalar kurulmuş olacak. Kullanmayacak veya işinize yaramayacak var ise buradan özelleştir seçeneğinden kaldırabilirsiniz. Ve İnstall diyerek kurulumu başlatalım.

3- Kurulum ekranı

Bu ekranda 2 numaralı anlatımda olan dosyaların kurulumlarını gerçekleştirmekte.

4- Tamamlandı

Ve kurulum tamamlandı. Artık özgürce kodlarımızı yazabiliriz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Bitdefender Antivirus Serial Key

About the author

Leave a Comment