Oyun

Ağustos ayında satın almak isteyeceksiniz 9 Bilgisayar Oyunları

Bu ay, Ağustos'un beefy serbest programı sayesinde listemizi yok etmek zorunda kaldık ve kendimizi dokuz kişinin sahip olduğu oyunla sınırladık.

Bu ay, Ağustos’un beefy serbest programı sayesinde listemizi yok etmek zorunda kaldık ve kendimizi dokuz kişinin sahip olduğu oyunla sınırladık.

Aslında, Ağustos’un beefy serbest programı sayesinde listemizi mahvetmek zorunda kaldık ve kendimizi dokuz kişinin sahip olduğu oyunla sınırladık. Teknik olarak, listemizde 10 oyun var, ama Lan Di’yi biraz daha kolay hale getirmek için belirli bir çift başlık bir araya getirildi.

Temmuz, elbette, bazı harika video oyunları yayınladı. Octopath Traveler, zengin SNES stili sprite’ları renkli 3D arka planlarla birleştiren klasik JRPG’lere bir aşk mektubu idi. Mega Man X Legacy Collection, mağaza raflarına da yol açarak, hayranlarına bolca eski okul cazibesi ve parlak bir şekilde tasarlanmış platform oluşturma fırsatı verdi.

Şimdi Ağustos, daha da sağlam bir sağlam oyun iyiliği sunmak için hazırlanıyor. Elbette, Ağustos’un oyunlarının iyi bir parçası daha önce yayınlanmış olan başlıklardır. Okami HD, nihayet Aralık ayında farklı bir platformda almadıysanız harika bir satın alma olan Amazon’da Nintendo Switch 299.00’a ulaşıyor . 1980’lerde Sega’nın aksiyon dolu gezgincisi Yakuza 0, geçen Ocak ayında PS4’te çıktı, ancak bu ay PC’lere adım attı.

Ama aynı zamanda fiziksel ve dijital raflara doğru yönelen yeni başlıkların da bir seçimi var, bu yüzden çifte daldırma havasında değilseniz, korkmayın.

1-Yakuza 0
Platform: PC
Çıkış Tarihi: 1 Ağustos
MSRP: $ 19.99

Yakuza 0 , orijinal diziyi birkaç yıl öncesine dayanan bir prequel ve bir kahramanı altın olan kalpli Japon gangster olarak kahramanı Kiryu’yu kuruyor. Yakuza oyunları sokak kavgayı, zany yan görevleriyle ve üst düzey gangster dramalarıyla birleştiriyor. Yakuza 0 serisini ilk kez PC’lerde işaret ediyor, bu yüzden diziye henüz katılmayan oyuncular burada iyi bir başlangıç ​​yapabilir.

2-Dead Cells
Platform: PC, PS4, Xbox One, Switch
Yayın Tarihi: 7 Ağustos
MSRP: 34,99 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Dream League Soccer 2021 en iyi futbolcuları

Ölü Hücreler , haydut benzeri oyunlardan ve aynı zamanda Ruhlar serisinden ilham alan Metform benzeri bir eylem-platformuydu. Ölü Hücreler, sürekli olarak zorlu ve sürekli değişen bir deneyim sunmak için piksel görsellerinin stilini, randomize düzenlerini ve sıkı yan kaydırma savaşını büyük ölçüde kullanır. Geniş ve birbirine bağlı kaleyi keşfederken size yardımcı olacak birçok silah ve büyü var. Ancak oyun, güç toplamaya değil, beceriye dayalı harekete ve kavgaya odaklanır.

3-Monster Hunter World
Platform: PC
Yayım Tarihi: 9 Ağustos
MSRP: 59,99 ABD doları

Hiçbir şey, büyük bir kılıçla güçlü bir darbeyi doldurmak ve dev bir canavarın kafatasını kırmak kadar tatmin edicidir. Bu ay dijital raflara ulaşan Monster Hunter World ile PC oyuncuları ana hatlarıyla Monster Hunter oyununun tadını çıkarabilir ve Dünya iterasyonunun getirdiği gelişmeleri tecrübe edebilirler. MHW silah ve zırh hazırlama sistemlerini düzene sokar, tüm silahları yuvarlar ve size keşfetmeniz için büyük bir bağlantılı alan sunar.

4-Okami HD
Platform: Nintendo Switch
Çıkış Tarihi: 9 Ağustos
MSRP: $ 19.99

Beyaz bir kurt olarak yeniden güneşlenen tanrıça Okami Amaterasu olarak oynayın. Kötülük Nippon’da yayılır ve sadece kayıp gücünüzü geri kazanarak ve canavarları kestikten sonra barış getirirsiniz. Okami, Nintendo’nun Zelda dizisinden esinlenilen uzun bir aksiyon-macera oyunu, ama tam olarak güçlerinizi dünyaya çekebilmeniz için bir Sumi-e mürekkep sanat tarzı içeriyor. Bu sanat tarzı fantastik bir estetik yaratıyor ve Okami hala orijinal sürümünden sonra yaklaşık on yıl boyunca harika bir oyun.

5-Madden NFL 19
Platform: PC, PS4, Xbox One
Yayın Tarihi: 10 Ağustos
MSRP: $ 59.99

Madden NFL’nin bu yeni iterasyonu konsolu ve PC raflarını vurur, bu da dizinin on yılı aşkın bir süredir kişisel bilgisayarda bulunmadığına dikkat çeker. Madden 19 , Real Player Motion’ı bir araya getirerek, alana itmenizi ve kesmenizi sağlayan bir sistem sunarak önceki oyunlardan daha fazla gerçekçilik hedefliyor. Madden 19 ayrıca tek oyunculu hikaye modunu genişletiyor ve 3’e 3’ten fazla çevrimiçi eşleşmeyi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Yayınlanan GTA Online videosunda GTA 6 ipucusu yer aldı

6-Death’s Gambit
Platform: PC, PS4
Çıkış Tarihi: 14 Ağustos
MSRP: $ 19.99

Death’s Gambit, bu ay serbest bırakılan başka bir yan kaydırma Ruhlar ilham oyunudur. Ölümün Gambit’i, sizi bir Ölümün hizmetkarı olarak dünyaya bırakır. Ölümün sizinle olan anlaşması sayesinde yeniden canlandırabilirsin, ama karşılığında ona hizmet etmek zorundasın. Oyun yan kaydırma eylem ve platform yanı sıra güçlü RPG tesviye mekaniği özellikleri. Death’s Gambit aynı zamanda boş zamanlarınızı keşfetmek ve fethetmek için büyük, birbirine bağlı bir dünyaya sahiptir, ancak Ölü Hücrelerden farklı olarak seviye tasarımı belirlenir ve rastgele değildir.

7-Shenmue I ve II
Platform: PC, PS4, Xbox One
Yayın Tarihi: 21 Ağustos
MSRP: 29,99 ABD doları

Shenmue, oyun oynamaya yönelik bir dönüm noktasıydı ve keşfedilecek aktivitelerle dolu ilk sürekli açık dünyalardan birini, döngüsel programlarla NPC’leri, hava durumu değişikliklerini ve gündüz / gece çevrimlerini sunuyor. Aynı zamanda QTE’lerle en eski oyunlardan biriydi. İki oyunun dünyasını Ryo olarak keşfediyorsunuz ve babanızın cinayetini araştırırken, aynı zamanda yolunuza çıkan tüm haydutları da dövmelisiniz.

8-Monster Hunter Generations Ultimate
Platform: Nintendo Switch
Çıkış Tarihi: 28 Ağustos
MSRP: 59,99 ABD doları

Monster Hunter Generations Ultimate , tüm yeni canavarlar, dövüş stilleri ve üstlenecek görevler de dahil olmak üzere genişletilmiş bir Nesil kuşak limanıdır. Nintendo 3DS’de piyasaya sürülen orijinal Nesil sürümünün aksine Ultimate, Nintendo Switch’e özeldir. Nesilleri kaydetmiş verileriniz varsa, kaldığınız yerden devam etmek için onu Ultimate’a aktarabilirsiniz. Nintendo Switch’de bazı canavar kafataslarını kırmak istiyorsanız, bu oyunu geçmeyin.

9-Yakuza Kiwami 2
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 28 Ağustos
MSRP: 49,99 ABD doları

Kiwami 2 , yenilenmiş bir oyunun yanı sıra genişletilmiş bir hikayeye sahip orijinal Yakuza 2’nin PS4’ün özel bir versiyonudur. Özellikle hikaye, orijinal sürümdeki daha kafa karıştırıcı arsa noktaları üzerinde yumuşatmak ve Yakuza 0’ın öyküsünden unsurları birleştirmek için ayarlandı. Dizi kahramanı Kazuma Kiryu’nun yanı sıra Goro Majima’yı kontrol edip, Japonca haydutları üst üste sokağa çıkma eylemiyle dövüyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Dream League Soccer 2021’de kümede nasıl yükselinir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu