Genel

Alın size twitter takipçi kazanma taktiği

Özellikle twitter üzerinden organik ve yüzde yüz işe yarayacak olan takipçi kasma yolları.

Twitter’da gündem etiketlerinde dolaşırken Afrin operasyonu ile ilgili kullanıcılar ne yazmış onları okurken birden Afrin ile alakalı ir sayfanın oluşturulduğunu fark ettim. İlk başlarda sayfayı gördüğümde devlet tarafından veya TSK tarafından oluşturulmuş işte bilgiler yazılacak yer olarak takip ettim.
Takip ettim ama duvarınıda inceledim. İncelediğimde de sayfanın hiçbir kuruma ait olmaması ve herhangi bir kullanıcının gündemde durmak için oluşturulduğu hesap olarak tespit ettim. Gerçekten sayfayı incelediğimde yaklaşık sayfanın takipçisi 24bin falandı. Yani bu nasıl olur. Operasyon başlayalı belkide 5 saat falan oldu yani yakın bir zaman dilinde nasıl oldu da takipçi arttırabildi.
Şimdi bunun basit bir yöntemini anlatacağım ve fikirlerimde sizde destek vereceksiniz.
Öncelikle sayfanın ismi Afrin operasyonu ile ilgili ve sosyal twitter’da afrin yazdığımızda bu sayfanın da çıkması çok iyi. Adam twitter hesabı açarak fırsattan yararlanmış. Galiba a haber’den afrin haberlerini ileyerek hesaptan paylaşımlarda bulunyor. Afrin adında isim açıldı, twitler atıldı. Buraya kadar güzel. İşimiz asıl burda başlıyor. En başta belirttiğim gibi yüzde yüz işe yarayan ve organik takipçi arttırmanın yoluna girelim. İsim ve twitleri geçiyorum.
Şimdi afrin operasyonu bugün gündemde. Bu adamda hesabı açmış. Ve operasyonla alakalı yazılar paylaşıyo ve üstüne üstün gündemde olan hastag üzerinden Afrin hastagından paylaşımda bulunuyor. Bu durumda ne oluyor diğer kullanıcılarda aktifliğini gördüğünden dolayı her twit beğeni rt veya yorum yağmuruna tutulmuş halde. Demekki kısa bir hesap açıp fırsatı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor.
Bu yöntem ile takipçinizi arttırabilir hatta gündem bile yaratabilirsiniz.
Bu yazımda da sizlere yüzde yüz işe yarayan twitter takipçi arttırma işlemini anlattım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu