Wordpress

All in One SEO Güncellendi! – WordPress seo eklentisi

Wordpress kullanıcısı iseniz seo eklentilerinin başında gelen All in one seo eklentisini duymuşsunuzdur. All in one seo eklentisini güncellendi.

All in one seo eklentisi wordpress kullanıcıları için genelde ücretsiz versiyonu ile bir çok özelliklerini barındırsada aslında ücretli bir seo eklentisidir.

İçerisinde kendi oluşturduğu, xml haritası, robots txt gibi bir çok iç özellikleri bulunmakta. Özellikle google bağlantıları ve yeni web sitesi kuran kullanıcılara daha da kolaylık sağlıyor.

Bir yazı eklemek istediğinizde size gene ve sosyal medya kısmı olarak iki tarafta da nasıl paylaşım yapacağınıza dair sütunlar bulunmakta ve başlık ve açıklama kısmına fazla karakter girildiğinde size uyarılarda bulunuyor. Öne çıkarılan resimleri manuel olarak da yine buradan çekebilirsiniz.

all in one seo eklentisi

 

Wordpress’in seo eklentilerinin en popülerinden olan all in one seo eklentisi, diğer seo eklentilerin görünümü ve kullanıcı bakımından kendisine de güncelleme gelmiş. Diğer seo eklentilerinden yoast ve rank math gibi ara yüzlerinde sadeliğe ve işleyiş bakımından diğer eklentiler gibi bir çok özelliğide kendine getirmiş bulunamakta. Özellikle seo puanlaması olarak diğer eklentiler gibi daha etkili olması için bildirimleri arttırmış.

Diğer eklentilerde başlıkları ve açıklama kısımlarını da içerik girildiğinde seo kısmında manuel ekleme yapılması gerekiyordu. All in one seo eklentisini incelediğimde hem genel hem de sosyal içerik kısmında kendisi otomatik olarak çekmekte. Görsel olarak manuel olarak tekrar eklememiz gerekiyor.

Yazdığınız yazılarda size puanlama için açıklamalarda bulunduruyor ve seo puanınızı yükseltmeniz için size gerekli talimatları uygulatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   JANNAH NEWS V2.1.4 - GAZETE DERGI HABER ÜCRETSİZ FULL İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu