Yaşam

Asya ile Herşey – El işi örneklerine dair herşey

asya ile herşey adlı web sitesinde örgü, kendin yap, sağlık ve güzellik, yemek tarifleri gibi konularda özgün içerikler üreten ve kendi çektikleri videolar ile ürünlerin ince detayına kadar anlatılmaktadır.

asya ile herşey El sanatları ve hobiye dair geniş kapsamlı hoş ve son moda motifli içeriği ile aradığınız herşeyi bulabilmek icin asyailehersey.com sitemizde hiç bir alıntıya yer vermeden editörlerimiz tarafından kendine özgü yazı biçimi ile yazılmaktadır.

Geniş kapsamlı yazılarımızla ve günlük olarak aktif olmamız işimizi nasıl ciddiye aldığımızı gösterir. Sizler de bizi takibe alarak yoğun çalışmalarımızdan haberdar olursunuz. Aşağıda da sitedeki şu anda var olan ve hergün güncellenen içeriklerin açıklamaları kısa şekilde anlatılıyor.

ÖRGÜ Kategorisi : Tığ veya şişlerle ipliklerin birbirleri ile meydana gelmesi sonucu oluşan adeta sanat eseri olan örgülerimiz oldukça ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Ayrıca bu kategori de kendi içinde yelek modelleri, patik modelleri, lif modelleri, çanta modelleri, figür aksesuar ve küçük motifli örgü örnekleri ile 6 alt başlıklara ayrılmaktadır.

OYA Kategorisi : İplik ve tığın buluşması sonucu ortaya çıkan örneği yazmalarınızın kenarına dikerek şık bir görüntü vermeyi sağlar. Sadece günlük olarak değil mevlit yazmalarında da kullanılabilir. Genç kızların çeyiz sandığını dolduran ve çeyizlerde olmazsa olmazıdır. İster tığ oyası ister iğne oyası çeşit çeşit renk ve değişik modelleriyle asyailehersey.com sitemizde yerini almaktadır.

DIY KENDİN YAP Kategorisi : İngilizce “do it yourself” kelimesinin kısaltılarak DIY halinde kullanılması ve Türkçe de “Kendin Yap” olarak bilinen çalışmalarada sitemizde yer verilmiştir. Kumaş iğne iplik aklınıza gelebilecek evde işinize yaramayan eskiyen veya kullanmak istemediğiniz malzemelerden yapabileceğiniz yeni bir etkinlik diyebiliriz. Eviniz de aksesuar olarak çanta bileklik kedi yatağı ve daha birçok çalışmalar yapabilirsiniz. Buna bir nevi geri dönüşüm de diyebiliriz. Burada bahsettiğimiz etkinlikleri yapabilmeniz için asya ile herşey adresimizde hepsine yer verilmiştir.

SAĞLIK VE GÜZELLİK Kategorisi : Sağlık ve güzellik özellikle de hanımlar için çok önemlidir. Sizin için önemli olan herşey bizim içinde önemlidir. Yıpranmış ciltlere, saç bakımından, doğum lekelerine ve doğum çatlaklarına evde uygulayacağınız doğal çözümlerle yanınızdayız. Günlük olarak yapacağız doğal bakım kürleri ayrıntılı olarak asyailehersey.com adresimizde anlatılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Ev yapımı elma tarçınlı kuru üzüm granola tarifi

YEMEK Kategorisi: Tatlısından, tuzlusuna, çorba tariflerinden , etli yemek tariflerine kadar ayrıntılı anlatımı yanı sıra sunumu ile göz dolduracağı ve herkesin beğenisini alan tarifleri de burada bulabilirsiniz. İster hanımların beş çayları için ister ağır misafirleriniz için yapabileceğiniz tüm yemek çeşitleri burada.

https://asyailehersey.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu