Dikkatinizi Çekebilir

Blog açmak istiyorum

İnternette hergün binlerce web sitesi aktif hale gelmektedir. Tabi her kullanıcı veya birey kendisi içinde içini dökmek, bildiklerini anlatmak için yazı yazmaya yöneliyor. Ve blog açmaya karar veriyor.

Blog dediğimiz olay insanın çok yönlü anlamı bulunan ve anlamlar ifade eden bir kelimedir. Blog bence insanın kendin web sitesi üzerinden sanal anlatmaktır.
Eğer bu yazıı okuyor iseniz sizde bir blog sahibi olamk istiyorsunuzdur. Blogofis.com üzerinden blog nasıl açılır ve bir blog açmak istiyorum gibi sorularınızı cevaplıyorum.
İnternet üzerinden bir sürü ücretsiz ve alan adları dediğimiz domain üzerinden satış yaparak sizlerin kısa yoldan bir blog veya internet sitesi sahibi olmanızı sağlıyorlar. Tabikide en kısa zamanda uygun fiyata yada ücretsiz olarak bir internet siteniz olsun fakat sahip olduktan sonra ne olacağı konusunda bilgi sahibi değilseniz biraz duraksayabilirsiniz.

GÜVENİLİRLİĞİ TERCİH EDİN!
Web sitesi veya blog site alırken önce güvenilirliğine bakın. Hemen bir web site kurmak veya blog sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu yazıyı internet üzerinden eğer okuyor iseniz demekki doğru yoldayız ve sizi hedeflemiş oluruz. Blog yazmakda böyle birşeydir. Yazdığınızı sadece sitenizde durmasını sağlamayın hedef belirleyerek okuyucuların artmasını sağlayın. Yazdığınız her yazı ve makale ne kadar etkili olursa web sitenizinde yükselmesi o kadar iyi olur.

YAZDIĞINIZI OKUTUN
Yazdığınız her makale web sitenizde süs olarak kalmasın. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizleri düşünerek bir blog veya web site kurmanızı sağlıyoruz. Seo dediğimiz yazının öne çıkması olayını bizimle en azda olsa gözle görebilirsiniz. Seo desteğimizde yazdığınız her yazıda sayfanız google gibi arama motorlarında ön sayfalarda çıkarak kullanıcıların sizleri yukarda gördüğünde ilk tıklayacak site haline gelebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Facebook'da yetişkinler, İnstagram'da gençler etkin

BLOG FİYATLARI NEDİR?
Blog veya web site kurmak için blogofis.com'da belli bir ücret yoktur. Blogun veya websitenin büyüklüğü ve işlevselliğine göre fiyat belirlenir ve size göre en iyi site açılır aktif edilir. Yazı eklediğiniz andan itibaren en iyi çalışmalar çıkartılır ve sizin en iyi olmanızı sağlarız.
Eğer küçük çapta ufak bir web site kuracağım derseniz 150 Tl ile başlangıç yapılabilir.
Sadece blog site değilde normal bir web site kurmak istenirse yine sizin belirlediğiniz fiyat ile site aktif edilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu