Güncel

Yazdığınız yazıların hepsini bir sayfada gösterin

Wordpress siteniz var ve yazdığınız yazıların tek bir sayfada gösterilmesini istiyorsanız bu yaz tam size göre.

Wordpress siteniz var ve yazdığınız yazıların hepsini tek bir sayfada gösterilmesini istiyorsanız bu yaz tam size göre.

Wordpress tema beğendikten sonra bazen temaların içerisinde haberlerinizi ve yazılarınızı gösterebileceğiniz bir sayfa bulunmamaktadır. Aslında demo sayfasında hep bize temayı satın alalım diyerekten en iyi şekilde önümüze sunuyorlar. Ama temayı indirdiğimizde hiçbir döküman bulunamıyor ve bu bizim işlerimizi biraz zorlaştırıyor. Bu tür temalarda aslında demo paneli veya kurulumunda yardımcı olabilecek bir döküman vs. olsa çok iyi olur. Genelde wordpress kullanıcıları yeni yazı eklediklerinde sadece ana sayfada sağda bulunan bileşen kısmından en son yazıları olarak ekliyor. Sayfayı ekleyemeyen kullanıcılar ise hatanın çözümünü bulmak için araştırıyor. Wordpress yazılarınızı blog sayfasında yazdığınız yazıları göstermenin çok kolay bir yöntemi var.

Wordpress sitemize yazılarımızı ekledik ve sadece o yazdığımız yazıyı görebiliyoruz. Diğer yazılarımızın tamamını göremiyoruz. Hatamız bu.

Çözümü şu şekilde;

Bir sayfa oluşturun. Örneğin; Blog, Haberler, Makaleler gibi.
Daha sonra oluşturduğunuz sayfayı wordpress admin panelinizde bulunan ayarlar kısmına gidin. Ayarlar kısmında okuma kısmında bulunan ana sayfa ve yazılar sayfasını seçeceğiniz bir seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekte yazılar kısmını haberler olarak oluşturduğunuz safayı burada seçin. Ve tamamdır artık wordpress yazılarınız haberler sayfasında görükecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Derbiden sonra Cüneyt Çakır Twitter'da tt oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu