Güncel

Bloguma Böbrek ilanı verildi Bunlar kim?

Blogumda yorumlara bakarken, "Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin" yazıldığını gördüm.

Blogumda yorumlara bakarken, “Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin” yazıldığını gördüm.

Biraz yorumu araştırdığımda öncelikle spam olduğunu fak ettim. Fakat spam değil gerçek kullanıcıların bazı, özellikle böbrek makalelerin altına bu tür yorumlarında yapıldığını gözlemledim.

Google üzerinden de “Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.” bu tırnak içine aldığım yorumu kopyalayıp google araması yaparsanız bir çok büyük ve orta halli sitelerinin altında yorum olarak yer aldığını görebilirsiniz.

Peki kim bunlar?
Lutheran Hospital adında Amerika’da bulunan bir hastane. Bu hastanenin internet sitesini incelediğimde çok düz tasarım halinde oluşturulmuş bir web sayfası karşınıza çıkıyor. Biraz karmaşıkda bir site gezgini var.

Ülkemizdeki ekonomik sebeplerden dolayıda bir çok vatandaş böbreğini satmak için yollar buluyor. Sosyal medyada dolaşırken grupda bir fotoğraf paylaşılmış ve fotoğraflarda paraya ihtiyacım var böbreğimi satıyorum yazıyor. Tabi bu ülkemizde olan bir ilandı. Bununla birlikte internet üzerinden böbrek satış ilanlarıda yaygın. Acaba bu böbrek satışı bu kadar yaygın mıdır?

Bu yazıyı yazdıktan sonrada tekrar ilanlar yorum olarak gelebilir. Güncelleme olarak bunu bu yazıma ekleyeceğim.

Yorum tam olarak şöyle, Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
Ayrıca 1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp’ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

Bu yorumda sizlere yapılmışsa veya herhangi bir bilgi edinmiş iseniz lütfen yorum yapmayı unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Whatsapp üzerinde bilinmeyen numaraları engelleme

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker