Sinema

Bu hafta kaçırılmaması gereken fragmanlar

Written by

Mart sonu gelecek ve gelecekteki bahar gişe rekortmenlerinin gelişiyle birlikte. Bu hafta, Ready Player One veya Avengers 3 için yeni fragmanlar söz konusu değil. Ancak Deadpool, yeni bir fragmanla geri dönmeyi uygun gördü ve çoğu animasyonlu dizi yeniden ortaya çıktı. Bakmak için zamanları olmayanlar için haftanın fragman hikayesi.

Dragon Ball Super : le film

Gösteri belirsiz bir süre için sona erdiğinde, Toei altın yumurtaları bırakan kazından kurtulmak istemiyor. Japonya’da Aralık ayında yapılması planlanan bu film, bize ilk Sayan’ın hikayesini anlatmalı. Fragmanın da belirttiği gibi, Goku ile ilgili olması gereken bir hikaye.

Deadpool 2

İki ay içinde, Deadpool 2, tiyatrolarda yayınlanacak. Bu vesileyle, Deadpool, kötü takılan bir Kablo’nun kalçalarını tekmelemek için genç mutantlardan oluşan bir X Kuvvetini toplamalıdır.

God of War

Kratos bir baba oldu ve bu herşeyi değiştirir. Geçtiğimiz günlerde, Olympus tanrılarına intikam almak ve vicdanlı bir şekilde cıvıltıları azaltmak olduğu gündü. Bundan böyle, Atreus’u korumak ve eğitmek, aynı zamanda İskandinav tanrılarının ordularından canavarların kalçalarını tekmelemek bir sorundur. Asla bunu aşmadık.

Hôtel Transylvanie 3

Dracula depresyonda, hayatının aşkı bulamıyor. Aşırı çalışmalarda, kızı ideal çözümü bulur: bir yolculuğa çıkmak ve fikirleri değiştirmek. Şanssızlık, gemi undead ile ciddi bir pasif olan bir kaptanın kontrolünde.

Cobra Kai

Karate Kid, sana bir şey anlatıyor mu? Cobra Kai sadece onu takip etmek istiyor. Böylece, ilk opus, Danniel Larusso ve Johnny Lawrence’ın iki karakterini buluruz, çünkü hoş ve kötü rolleri tersine döndü. Ve tabi ki, bütün bunlar tatami paspaslar üzerinde solanacaktır. ” Öğretmenim olacaksın? Hayır, sensin olacağım . Bütün bunların nereye gideceğini zaten görüyorsun.

The Rain

Bu, ilk Danimarkalı Netflix Originals üretimi olan Rain. Danimarkalılar, en azından, Marsilyalı bir gloubi-boulga yapmadılar, kıyamet sonrası bir dizi yarattılar. İnsanlığın yağmurun taşıdığı bir virüs tarafından yok edildiği bir dünyada, bir çare bulmaya çalışan bir grup hastayı takip edeceğiz.

Adventure Time

Bu, Serilerdeki son bölümün önümüzdeki yaz başında piyasaya sürüleceği Macera Zamanı’nın sonudur. Bir römorka layıktı.

FLCL

Aptal Cooly geri döndü. Eğer bunu hiç duymamış olsaydın, çünkü sen bir otaku değilsin. Ve benim gibi, önümüzdeki iki sezonun fragmanının çoğunu anlamamalısınız. Güzel müziğin keyfini çıkarmanızı engellemez.

Star Wars : Le Réveil de la Force

Bu bir fragman değil, ancak son iki Star Wars’ı gördüğünüzde bu video bir göz atmaya değer. Bir fan gerçekten, Güç Uyanışı’nın alternatif bir sonunu hayal etti, şimdi Son Jedi’de neler olduğunu biliyoruz. Bir şekilde mantıklı bir alternatif son.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Recep İvedik 6 Full izle (2019)

About the author

Leave a Comment