Oyun

Carx Highway Racing – Android yarış oyunu

Andorid yarış oyunu arayanlara, Carx Highway Racing oyununu tavsiye ederim.

Google Play’de yer alan en gerçekçi olarak yarış deneyimi sunan Carx Highway Racing araba yarışı oyundaki kazandığınız paralar ile arabalar alabilir, arabaların seviyelerini yükseltebilirsiniz.

Carx Highway Racing Android yarış oyunu nasıl oynanır?

Carx Highway Racing yarış oyunu size ilk etapta Golf arabasını vermekte. Araçla istenilen bölümleri birinci olarak geçmenizi isteniyor. Her bölümde arabanın reyting denilen, aracın gücünün yükseltilmesi gerekmektedir. Bölümlerde geçildikçe seviyeler zorlaşıyor ve sizin kazandığınız paralarla arabanızın özelliklerini arttırmanız gerekiyor. Arabanızın gücünü yükselttiğiniz halde diğer bölümlere geldiğinizde telefonun kendi karşı rakibinizi geçmeniz içinde belli bir reytinge ulaşmanız gerekiyor. Arabanızın gücü buna yetmiyor ise bölümleri geçmek için yeni araba almalısınız.

Oyun içinde para kazanmak çok kolay. Hatta 1 saat gibi bir sürede oyunun en pahalı arabasını alabilirsiniz. Fakat her bölüm için kategorilere ayrılmış araba modelleri ile yarışmanız isteniyor. Yani ne kadar pahalı araba alsanız da ilk bölümlerde son seviye bir araçla yarışamıyorsunuz. Oyun size baştan sona kadar bütün arabaları almanıza zorluyor.

CarX Highway Racing

Carx Highway Racing oyununda para nasıl kazanılır?

Araba yarış oyununda para kazanmak çok kolay. Her gün sandık açılmakta, hiç oyun oynamasanız bile kasadan çıkan paralarla kolay olarak para kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde birde uzun yol adında bir bölüm var. Genelde 10 tur veya daha fazla turda yarış yapmanız isteniyor. Ne kadar uzun sürede araba sürerseniz her çizgide size para kazanmanızı sağlıyor. Hatta bütün seviyeleri geçerek 2 Trilyona kadar para kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Yayınlanan GTA Online videosunda GTA 6 ipucusu yer aldı

Bir diğer yöntem ise yarışların altında ve üstünde bulunan yarışları oynayarak kazanabilirsiniz. Bu yarışlar her gün gelmekte ve yeniden sürekli oynayarak para kazanabilirsiniz. Para kazandıkça da araba alabilir, arabanızın gücünü arttırabilirsiniz.

CarX Racing

Carx Highway Racing hile indir

Carx Highway Racing yarış oyununda her oyun gibi google’da aramalarında da hilesi mevcut. Hilede para ve altın hilesi bulunmakta. Fakat online olarak oynamanıza izin vermiyor. Sınırsız para hilesi ile bütün araçları açabilirsiniz. Rahatlıkla oyunu bitirebilirsiniz.-

Carx Highway Racing araba yarışını nasıl indirilir?

Google play uygulamasından oyunlar sekmesinden yarış kategorisine giriş yapın. Daha sonrasında popüler ücretsiz oyunlara geldiğinizde karşınıza çıkacaktır. Veya arama yerine Carx Highway Racing yazarak da oyuna ulaşabilirsiniz. Oyun ücretsizdir.

Oyunun iyi tarafları

-Kolay ve hızlı para kazanabilirsiniz

-Paranız olmasa bile sandıklardan para kazanabilirsiniz

-Arabanın gücünü arttırmak için 20 dk kadar beklemek gerekiyor. Ama reklam izle kısmından reklam izleyerek hemen gücünü arttırabilirsiniz

-Arabanız güçlü ise bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz

-Oyun grafikleri üst düzeyde gerçekçi hissi veriyor

-Araba yarış yaptığınızda nitro özelliği çok iyi

Ekran Görüntüsü Resmi

Oyunun kötü tarafları

-Oyun içi reklamlar çok çıkıyor. Her bölüm yarış sonrası karşınıza reklam çıkıyor

-Araba modifiye edilmiyor. Nasıl satın aldı iseniz o şekilde yarışıyorsunuz

-Aldığınız aracı belli yere kadar gücünü arttırabiliyorsunuz

-Bölümleri geçmek için istedikleri kategorideki arabaları almak gerekli

-Nitro hemen dolmuyor. Nitro dolması için arabaların yanından geçmeniz veya bir süre geçmesi gerekiyor

-Her arabayı alamıyorsunuz. Ya altınınız olacak yada para ile satın alacaksınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu