Güncel

Crome’da gizli sekmeden nasıl ekran görüntüsü alınır? İŞTE ÇÖZÜMÜ

Bazen cep telefonlarımızda gizli sekmede dolaşırız fakat ekran görüntüsü almak istediğimizde Google Crome buna izin vermez. İşte gizli sekmede nasıl ekran görüntüsü alırız yazımızda…

Gizli mod özelliği Google Crome kullanıcısının, tarama geçmişi bırakmadan veya çerezler tarafından verilerinizi izlemeden güvenli ve gizli bir şekilde gezinmenizi sağlar. Gizli mod sayesinde geçmişiniz temiz olur ve sizin ne yaptığınızı kimse bilemez.

Android cihazlar için Chrome Canary adında Google play’de yer alan tarayıcı’dan, Gizli modda iken ekran görüntüsü alma özelliği keşfedildi.

Ekran Görüntüsü Resmi

Bu özellik tarayıcının ayarlarında bulunmaktadır ve bu özelliği aktif ettiğinizde gizli modda ekran görüntüsü alabileceksiniz.

Crome’da gizli sekmeden nasıl ekran görüntüsü alınır?

Chrome tarayıcısında gizli modda iken ekran görüntüsü almak için, Chrome’u açın ve arama kısmına chrome: // flags yazın. Şimdi bu sayfada, ‘Gizli Ekran Görüntüsü’ adında mod olacaktır o kısmı etkinleştirin. Flags özelliğini etkinleştirdikten sonra, tarayıcıyı yeniden başlatın ve gizli modda ekran görüntüsü almaya hazırsınız.

gizli sekme

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Wordpress Gutenberg nedir? Gutenberg Hakkında

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu