Güncel

Daha büyük İphone X ve ios 12 beta sürümü fotoğrafları sızdırıldı

Apple'ın bu sonbaharda daha büyük bir “iPhone X Plus” modeli yayınlayacağı uzun süredir söylendi, ancak yeni cihazın henüz en iyi onayını aldık.

Apple’ın bu sonbaharda daha büyük bir “iPhone X Plus” modeli yayınlayacağı uzun süredir söylendi, ancak yeni cihazın henüz en iyi onayını aldık. Apple’ın kendi firmware’inde yeni bir telefon olduğunu gösteren sızan bir simge var. . Görüntü, bu hafta başında en son iOS 12 beta sürümünden ilk kez sızan bezel-az iPad için sızdırılmış bir simge ile birlikte, dikkate değer Apple firmware ters-mühendis Guilherme Rambo tarafından keşfedildi .

Rambo, simgelerin hepsinin erken ve bitmemiş olduğunu belirtiyor, bu yüzden onları yeni cihazların neye benzeyeceğine dair kesin bir gösterge olarak almaları gerekmiyor. Buna ek olarak, Rambo, daha sonra, iPad simgesinin, her iki boyut için kolayca ayarlanabilen bir kare olarak oluşturulduğunu açıkladı, bu yüzden henüz bir kare iPad için umutlarınızı alamayın.

Apple’ın bir iPhone yazılımını yanlışlıkla bir firmware simgesiyle ilk kez sızdıran şey bu değildi: iPhone X , geçen yaz aynı şeyi (tesadüfen, Rambo tarafından da keşfedildi) deneyimledi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Google Fotoğraflar Artık Web Tabanlı Kullanılabilecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu