Güncel

Deadpool Ressam Bob’un yerine geçti resim çizdi

Deadpool Ünlü Ressam Bob'un yerine geçti ve eline fırça alarak resim boyamaya başladı.

Deadpool 2 yeni çıkacak filmi için bir nevi reklam olarak gerçekleştirilen Ressam Bob'un yerine yapılan resim boyama ile her fırça darbesinde filmden gizli görüntüler vermeye çalışılıyor.
Halkın gönlünü fet etmiş birisi olan Ressam Bob'u kullanan Deadpool algı gösterisi ile Bob'un karakteri ve görüntüsü ile akıllarda kalmasını sağlıyor. Videoda izlenildiği gibi Bob gibi hareketler yaparak onun tarzında resimler çiziyor. Resimde beyaz tuvali dağ, ağalarla süsleyen Deadpool bazı aksiyon çekimlerini görüntüleniyor. Videonun tuhaf olmasıyla birlite açıklamada mevcut.
Açıklamada; "Ölümcül sığır atağından sağ çıktıktan sonra, bozulmuş bir kafeterya şefi (Wade Wilson), onun kayıp duygusu ile baş etmeyi öğrenirken Mayberry'nin en sıcak barmen olma rüyasını yerine getirme mücadelesi veriyor. Yaşam için de baharat kazanmaya çalışıyor. Bir flux kondansatörü olarak Wade, ninja, yakuza ve ailenin, arkadaşlığın ve lezzetin önemini keşfetmek için maceraya yeni bir lezzet bulma ve coveted coffee kupa unvanını kazanma amacıyla dünyaca dolaşan cinsel saldırgan köpek paketiyle savaşmalı Dünyanın En İyi Sevgilisi. "
"Deadpool 2" Haziran 2018 başında piyasaya sürülecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Microsoft'un Edge Tarayıcı İçindeki İpuçları ve Püf Noktaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu