Oyun

Discord oyunları satmaya başlayacak

Discord, oyunlarını doğrudan kullanıcılarına sunmak istiyor. Şirket bugün, platformun Nitro abonelerinden rasgele seçilen 50.000 Kanadalı kullanıcıya ait bir mağaza beta düzenlediğini duyurdu.

Discord, oyunlarını doğrudan kullanıcılarına sunmak istiyor. Şirket bugün, platformun Nitro abonelerinden rasgele seçilen 50.000 Kanadalı kullanıcıya ait bir mağaza beta düzenlediğini duyurdu. Onun lansmanı dizisi Saints Row: Üçüncü , Metro: Son Işık Redux , Süper Et Boy , Hollow Knight ve Starbound içerir .

Discord’un oyun teklifleri, çalışanlardan seçtiği bir “yerel kitapçı” vibe yaratma hedefiyle şekillendirilecek. Şirket aynı zamanda, “Discord İlk” başlıklarını, 90 gün boyunca platforma özel indie oyunlarını ve evrensel bir kütüphaneyi tanıtmayı planlıyor. Bu özellik, Discord kullanıcılarının oyunlarını bilgisayarlarından almalarına ve başka bir başlatıcı gerektirip gerektirmediğine bakılmaksızın doğrudan Discord’dan başlatmasına olanak tanır.

Discord henüz Steam gibi rakiplere rakip olmaya hazır olmayabilir, ancak CMO Eros Resmini The Verge’e mağazasının “daha ​​fazla arkadaşlıkla ve ekosistemde halihazırda mevcut olandan daha fazla oynamaya” yönlendirileceğini söylüyor . Discord kullanıcıları oynayabilecekler. aynı oyunları satın alan arkadaşlarla birlikte, satın aldıkları yere bakılmaksızın. “Discord ile hedefimiz oyuncuları bir araya getirmektir – arkadaşlarla oyun oynamak için hiçbir zaman parçalara ayırma veya sürtünme eklemeyin” diyor.

“Discord, günde birkaç kez arkadaşlarla bağlantı kurmak için onu kullanan birçok oyuncu için bir ev oldu – bazı insanlar Discord’da yaşıyor gibi görünüyor,” diyor. “150 milyon kayıtlı kullanıcıyla birlikte oyun oynarken ve birlikte oyun oynarken çok fazla arkadaşlık kuruyor.”

Ayda 4,99 dolara veya yılda 49.99 dolara ulaşabilen Nitro aboneliği olan kullanıcılar, Discord’un küratörlüğünde farklı bir oyun kütüphanesine erişebilecekler. Ancak, tüm kullanıcılar mağazadan oyun satın alabilecekler.
konulu porno

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Pes 13 yamasında mekansızlar afişi ile karşılaştım

Start Up

Blogofis kurucusu ve düzenleyicisi. Tüm medya ve makalelere bildiklerimizi ekliyoruz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


hack forum hack forum shell sitesi recovery shell alfa shell recovery shell Mirror Zone cisco nedir instagram takipci hilesi instagram takipci satin al sosyal medya paneli smm bayi sistemi smm script satisi smm bayilik paneli Sosyal medya bayilik paneli bebeklerde pişik tedavisi beden sağlığı

cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları Cami Halısı Cami Süpürgeleri Cami Süpürgesi

palyaço kiralama balon süsleme masa sandalye kiralama şark köşesi şark odası yörük çadır katı meyve sıkacağı meyve sıkacağı düğün orkestrası düğün orkestrası istanbul no touch lazer wso shell indoxploit shell

Evden Eve Nakliyat Ucuz evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat
ücretsiz hosting kurumsal hosting resseler hosting ucuz hosting sanal sunucu vds sanal sunucu vps sanal sunucu
çiğköfte bayilik çiğköfte bayilik paketi Çiğ Köfte Bayilik Kurulum Paketi

grafik tasarım sosyal medya yönetimi website tasarım

prefabrik prefabrik ev prefabrik ev fiyatları
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker