Oyun

Discord oyunları satmaya başlayacak

Discord, oyunlarını doğrudan kullanıcılarına sunmak istiyor. Şirket bugün, platformun Nitro abonelerinden rasgele seçilen 50.000 Kanadalı kullanıcıya ait bir mağaza beta düzenlediğini duyurdu.

Discord, oyunlarını doğrudan kullanıcılarına sunmak istiyor. Şirket bugün, platformun Nitro abonelerinden rasgele seçilen 50.000 Kanadalı kullanıcıya ait bir mağaza beta düzenlediğini duyurdu. Onun lansmanı dizisi Saints Row: Üçüncü , Metro: Son Işık Redux , Süper Et Boy , Hollow Knight ve Starbound içerir .

Discord’un oyun teklifleri, çalışanlardan seçtiği bir “yerel kitapçı” vibe yaratma hedefiyle şekillendirilecek. Şirket aynı zamanda, “Discord İlk” başlıklarını, 90 gün boyunca platforma özel indie oyunlarını ve evrensel bir kütüphaneyi tanıtmayı planlıyor. Bu özellik, Discord kullanıcılarının oyunlarını bilgisayarlarından almalarına ve başka bir başlatıcı gerektirip gerektirmediğine bakılmaksızın doğrudan Discord’dan başlatmasına olanak tanır.

Discord henüz Steam gibi rakiplere rakip olmaya hazır olmayabilir, ancak CMO Eros Resmini The Verge’e mağazasının “daha ​​fazla arkadaşlıkla ve ekosistemde halihazırda mevcut olandan daha fazla oynamaya” yönlendirileceğini söylüyor . Discord kullanıcıları oynayabilecekler. aynı oyunları satın alan arkadaşlarla birlikte, satın aldıkları yere bakılmaksızın. “Discord ile hedefimiz oyuncuları bir araya getirmektir – arkadaşlarla oyun oynamak için hiçbir zaman parçalara ayırma veya sürtünme eklemeyin” diyor.

“Discord, günde birkaç kez arkadaşlarla bağlantı kurmak için onu kullanan birçok oyuncu için bir ev oldu – bazı insanlar Discord’da yaşıyor gibi görünüyor,” diyor. “150 milyon kayıtlı kullanıcıyla birlikte oyun oynarken ve birlikte oyun oynarken çok fazla arkadaşlık kuruyor.”

Ayda 4,99 dolara veya yılda 49.99 dolara ulaşabilen Nitro aboneliği olan kullanıcılar, Discord’un küratörlüğünde farklı bir oyun kütüphanesine erişebilecekler. Ancak, tüm kullanıcılar mağazadan oyun satın alabilecekler.
konulu porno

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Township - Şehir ve Çiftlik oyunu incelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu