Oyun

Dream League Soccer 2021’de kümede nasıl yükselinir?

Dream League Soccer 2021 yani dls 2021 futbol oyununu oynayan oyuncular, kümse sıralamasında nasıl yükseleceğini araçtırmakta. Eğer dls oyuncusu iseniz küme sıralamasını bu yazımda okuyarak yükselebilirsiniz.

Dream League Soccer 2021 yani dls 2021 futbol oyununu oynayan oyuncular, kümse sıralamasında nasıl yükseleceğini araçtırmakta. Eğer dls oyuncusu iseniz küme sıralamasını bu yazımda okuyarak yükselebilirsiniz.

Dream League Soccer 2021 yeni güncellemeler ile görünümünü ve yepyeni özellikleriyle akıllı telefonların vazgeçilmez futbol oyunu olmaya devam ediyor. 4000’ü aşkın FIFPro™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluşturarak dünyanın en iyi futbolcuları ile diğer rakip takımlarına karşı yeşil sahada mücadele edebilirsin. Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkarabilirsin.

DLS 2021 KÜME YÜKSELME

Dream League Soccer 2021 futbol oyununda ne kadar oyuncularınızla beraber güçlü iseniz rakiplerinize karşı kazanma kabiliyetiniz bir hayli o kadar yüksek.

Yaklaşık 5 maç oyununda galip geldiğinizde sizi bir üst kümeye yükseltecektir.

Basit olarak başka yolu yoktur. Çünkü oyun sürekli güncel ve internet üzerinden oynandığından dolayı henüz hilesi çıkmamıştır. Dream League Soccer 2021, dls 2021 futbol oyununda küme yükselmek istiyorsanız oyuncularınızın puananı yükseltmeniz gerekmektedir. Çünkü yüksek puanlı oyuncular, rakiplerinize karşı kazanmanızı sağlar.

Unutmayın, ne kadar küme sıralamasında yükselirseniz rakiplerinizde bir hayli zorlaşıyor.

dls 2021 küme sıralaması

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR

Kevin De Bruyne ve Roberto Firmino gibi yıldız oyuncularla sözleşme imzalayarak rüya gibi bir takım oluştur! Tarzını geliştir, oyuncularını iyileştir, küme sıralamasını tırmanırken karşına çıkan tüm takımlarla boy ölçüş. Efsanevi Kümeye yol alırken stadyumunu birinci sınıf tesislerle donat. Bunları başaracak azme sahip misin?

Dream League Soccer 2021 oyuncular

DÜNYAYI FETHET

Dream League Live ile kulübünü dünyanın en iyi takımlarıyla karşı karşıya getir. Takımının gücünü ispatlamak için sıralamalarda yüksel, Küresel Liderlik Tablolarında ve Etkinliklerde mücadele vererek özel ödüller kazan!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu