Genel

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk’leri heyecanlandırdı

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, 55 milyon takipçili Instagram hesabından Yıldız Tilbe ile yan yana getirildiği Photoshoplu bir fotoğrafını paylaştı. Snoop Dogg’un bu paylaşımı Türk hayranlarını heyecanlandırdı.

dunyaca unlu rapci yildiz tilbe hayrani cikti 719229 9597 1 b

Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı Snoop Dogg, Yıldız Tilbe ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.2

dunyaca unlu rapci yildiz tilbe hayrani cikti 719229 6267 6 b

Dünyaca ünlü rapçi, 55 milyon takipçisi olan hesabından yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerini heyecanlandırdı.

dunyaca unlu rapci yildiz tilbe hayrani cikti 719229 5388 3 b
Snoop Dogg’un hikayesini gören Türk takipçiler, sosyal medyada gündem oluşturdu.
İkilinin fotoğrafını yan yana gören takipçiler, “Snoop Dogg’un kariyerindeki zirvesi budur, Daha iyi ikili görmedik” gibi yorumlarda bulundu.
Calvin Cordozar Broadus, bilinen sahne adıyla Snoop Dogg Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı, albüm yapımcısı ve oyuncu. Snoop Dogg, Batı Yakası hip-hop müziği icra eden bir MC ve Dr. Dre’nin keşfettiği isimlerden biri olarak tanınmakta.
Dansları, tarzı ve konuşmasıyla farklı kişiliğini ortaya kıyan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün ağzını yayarak kendisinin taklidini yapan kişileri kınamıştı.

Tilbe, Tiktok’taki hesabında, taklidini yapan insanlara, “Allah onların ağızlarını açsın ve bildiği gibi bıraksın” dedi.

Ünlü şarkıcı Tilbe sözlerini, “Çocukken yüzümün sağ tarafı yandı. Bir deformasyon oldu. Taklidimi yapanları kınıyorum” şeklinde noktaladı.
Kaynak :SonDakika.com

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Soundcloud Embed Example

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu