Web Tasarım

En İyi 20 E-Ticaret Teması

Written by

ETicaret söz konusu olduğunda, sitenizin tasarımı önemli bir rol oynamaktadır. Web sitenizi hazırlayabilir veya bozabilir; satışlar düz veya kârlı bir şekilde düşüş gösterebilir.

Muhtemelen yeni sitenizi olabildiğince çabuk çalıştırmaya ve çalıştırmaya hevesli olsanız da, öncelikle doğru eTicaret platformunu ve en iyi site temasını seçtiğinizden emin olmanız önemlidir.

Shopify önde gelen bir e-ticaret web sitesi çözümü ve birlikte çalışacak güzel, zengin özelliklere sahip temalarımız var. İster kendi çevrimiçi mağazanız için bir temaya ihtiyaç duyarsınız veya bir sonraki müşteri web sitesi projeniz için kullanmak istersiniz, sizi örtbas ederiz.

Markanızla harmanlanmanın yanı sıra, çevrimiçi mağazanızın web sitenizi ön plana çıkaracak ve ziyaretçilerinizi memnun edecek birkaç önemli özelliği olmalıdır. Shopify eTicaret konusuyla alışveriş yaparken aşağıdaki özelliklere sahip olduklarından emin olun:

  • modern, temiz ve kolayca özelleştirilebilir
  • çapraz tarayıcı uyumluluğu, duyarlı tasarım ve SEO dostu
  • müşteri desteği, kalite kodlaması ve mükemmel değerlendirmeler
  • kendi zevkinize göre şablonu değiştirmenize izin verecek yerleşik özel ayarlar paneli

Envato Market'teki tüm bu özellikleri ve daha fazlasını eTicaret Shopify temalarımızda bulabilirsiniz . Geçen yıldan en çok satan Shopify temalarımıza hızlı bir göz atın:

En Çok Satan ThemeForest'de Mağazacılık Temaları
En Çok Satan Mağazacılık Temaları – ThemeForest'de satışa sunulmuştur

Elde bulunan kaliteli bir Shopify temasıyla, harika bir e-ticaret tasarım özümüyle çevrimiçi mağazanızı başlatıyorsunuz demektir. İhtiyacınız olan şey, ayarlamak, marka bilinci oluşturma, özel ürün bilgileri eklemek ve çevrimiçi satışlar için optimize etmeye başlamaktır.

Bu yazıda, geçen sene Envato Market'teki en iyi 20 Shopify temasını içeren listemiz güncellendi. Bunların hepsi web sitenizi ön plana çıkaracak ve e-ticaret satışlarını yönlendirmenize yardımcı olacak.

MyShop, ondan daha farklı liste, ürün sayfası, alışveriş sepeti ve blog varyantları ile birlikte on üç farklı varyantla birlikte gelir; hepsi aşağıdaki ekran görüntüsü gibi kalın ve çarpıcı düzenleri barındırır. Etkileyen esnek bir e-ticaret teması arıyorsanız, bu sadece aradığınız şey olabilir!

Etkileyici özellikler listesinde, Google'ın zengin snippet'lerinin biçimlendirilmesi, sosyal medya yoluyla satış için bir Instagram widget'i, ürün renk örnekleri, özel sekmeler ve fazlaca değinilmeyen çok sayıda ayrıntı bulunmaktadır. Daha fazlası için ürün sayfasına göz atın!

MyShop - Çok Amaçlı Shopify teması
MyShop – Çok Amaçlı Shopify teması

Fastor 2.0 takma adıyla bu çok amaçlı tema orijinal versiyondan bu yana pek çok güncelleme gördü. Artık daha az karmaşıklıkla daha hızlıdır ve Shopify bölümleri gibi ( Shopify Bölümleri gibi) de destek eklemiştir. Aşağıda görülen spor demosu gibi son zamanlarda eklenen beş örnek de dahil olmak üzere çok sayıda ten arasından seçim yapın. Fastor'un arkasındaki ekip video ilerlemeleri ve öğreticileriyle geliştirilmiş belgeler de yayımladı.

Fastor - Çok amaçlı Shopify Bölüm Tema
Fastor – Çok amaçlı Shopify Bölüm Tema

Shopier (veya "The Shopier") bir WordPress WooCommerce teması olarak hayata başladı ve başarıdan dolayı bu yana Shopify dünyasına da getirildi. Birçok çevrimiçi mağaza türü için uygun olan birkaç stilistik seçenek de dahil olmak üzere Shopify'ın sunduğu her şeyi kapsar. Elektronik, giyim, bozulabilir eşyalar, mobilyalar, parfüm satmak isteyen olun, Shopier sırtınızı dönüyor.

SHOPIER Yaratıcı Çok amaçlı Shopify Teması - FashionSupermarketElectronicsMinimal
ALIŞVERİŞ | Yaratıcı Çok Amaçlı Mağazacılık Tema – Moda, Süpermarket, Elektronik, Minimal

Jasper, geniş kapsamlı veya kutulu varyantlarla birlikte, Shopify Bölümleri aracılığıyla sunulan çeşitli seçeneklerle tema olasılıkları yaratmak için altı temel düzeni kullanır. Ürün sayfası seçenekleri özellikle ilginçtir ve ürün hızlı görünümü, posta listesi açılır pencereleri, para birimi değiştirici ve kaydırma gibi genel tasarıma bir miktar hareket eklemek için girilen bir dizi widget vardır.

Jasper - Bölümlendirilmiş DragDrop Shopify Teması
Jasper – Bölümlendirilmiş Sürükle ve Bırak Tema Mağazası

Temiz ve özellik dolu, BEStore "hacim" imkânı sunan Shopify teması. Renk paletini özelleştirin, ihtiyacınız olan standart uzantılardan hangisini kullanırsanız seçin, tercih ettiğiniz düzeni seçin ve çıkın.

BEStore - Shopify temalı
BEStore – Shopify temalı

Haziran 2016'da Envato'nun En Çok Aranılan yarışmasının galibi YourStore, Themeforest'in en büyük satış mağazası haline gelen Themeforest'in en büyük satış teması olma yolunda ilerledi. İstediğiniz mağazayı oluşturmak için 22'nin üzerinde önceden hazırlanmış düzenleri kullanarak çeşitli üstbilgi, altbilgi ve ödeme çeşitlerini birleştirebilirsiniz.

Nelerin dahil edildiği ve neyi nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için dokümanlara ve çevrimiçi video eğitim kılavuzlarına bakın.

Mağazanız - Mağaza Dizini temalı
Mağazanız – Mağaza Dizini temalı

Pastel renkler ve keskin kenarlar, iOne için oyunun adıdır. Oniki demolar, temiz estetiği mükemmel bir şekilde sergilemekte ve size özel çözümler sunmakta ve kendi özelleştirmeleriniz için ilham kaynağı sağlamaktadır. Tema, anında liste / tablo değiştirme, AJAX sayfalama ve araç çubuğu, yapışkan menü, alternatif görüntüler, tembel yükleme, ürün yakınlaştırma, tuval dışı menü ve daha birçok benzersiz yerleşik özelliklere sahiptir.

iOne - Drag Drop Minimum Duyarlı Shopify Tema
iOne – Sürükleyip Bırak Minimum Duyarlı Shopify Tema

Cesur ve taze; Foodly'yi çok iyi tanımlayan iki kelime. En İyi Boya Görevleri tarafından En İyi Sağlık ve Güzellik Shopify Tema'sını seçti, Foodly, kaliteyi ve netliği arayan müşterilere hitap ediyor. Ana sayfası, tasarım sürecinde ön planda olan alıcıları kontrol-kullanıcı deneyimi haline getiriyor.

Foodly One-Stop Shopify Bakkal Dükkanı
Foodly – One Stop Shopify Market Mağazası

Simolux modern bir highstreet moda mağazası, çevrimiçi. Simulate'in popülerliği, herhangi bir Shopify mağazasında sıcak ve kadınsı görsellerle birlikte beklediğiniz kullanışlı özelliklerle doluyken, gerçekte üreticisinin sağladığı dokümantasyon ve müşteri hizmetlerinden gredThemes kaynaklı.

Simolux - Duyarlı Shopify Teması
Simolux – Duyarlı Shopify Teması

Malzeme, çevrimiçi mağazanın her türü için uygun, çok amaçlı, duyarlı bir e-ticaret konusudur. Müşterilerinizin ürünleri boyuta, renge veya fiyata göre sıralamalarını sağlayan gelişmiş bir filtre modülü olan bir mega menüye sahiptir.

Bu Shopify teması aynı zamanda birden fazla widget, yerleşik özelleştirme seçenekleri, harika bir arama kitabı ve daha pek çok özellik içerir. Malzemenin sürgüye video eklemenize ve sosyal paylaşım özelliklerini içerdiğine dikkat edilmelidir.

Malzeme - Duyarlı Mağazacılık Teması
Malzeme – Duyarlı Mağazacılık Teması

Gerçekten çok yönlü bir tema arıyorsanız, Everything'ten başka bir yere bakın. 50 farklı tasarıma sahip olan bu tema, bir çocuk moda mağazasından lüks bir saat mağazasına, yüksek teknoloji ürünü bir mağazaya kadar her türden e-ticaret sitesi için uygundur.

Duyarlı tasarımı, gelişmiş ürün filtresi, mega menüsü, farklı efektleri içeren çoklu slayt gösterileri, zengin snippet desteği, özelleştirme seçenekleri ve daha pek çok özelliği vardır. Buna benzer bir özellikle Everything, başlatmayı planladığınız herhangi bir e-Ticaret sitesi için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Everything - Çok Amaçlı Premium Duyarlı Shopify Temaları - Moda Elektroniği Kozmetik Hediyeleri
Everything – Çok Amaçlı Premium Duyarlı Mağazacılık Temaları

Hosoren, profesyonel çevrimiçi mağazalar için özel olarak tasarlanmış temiz, zarif bir e-ticaret şablonudur. Tema, güzel bir görüntü kaydırıcı, iki ürün stili ve dört portföy stili, sınırsız renk seçeneği ve bunun yanı sıra multimedya içeriği sergileme seçeneği sunuyor.

Web sitenizin çarpıcı görünmesini ve tüm modern cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlamak için kullanıcılarınıza alışveriş yaparken inanılmaz bir izleme deneyimi sunmak retina hazırdır, tamamen duyarlı ve mobil olarak optimize edilmiştir.

Hosoren - Şık Şablon Şablonu
Hosoren – Duyarlı Şablonu Şablonu

Minimalist bir tasarımla Puro, tüm cihazlar ve ekran boyutlarında mağazanızı zarif bir şekilde gösterecek bir temadır. Bu tema, mağazanıza lüks ve çekici bir his vermeye emindir.

Temanın özellikleri gelişmiş filtreleme, mega menüler, slayt gösterileri, duyarlı hızlı görünümü açılır pencere, dilek listesi sayfaları, Google Haritalar, bülten entegrasyonu ve çok daha fazlasını içerir.

Puro - Duyarlı Mağazacılık Tema
Puro – Duyarlı Mağazacılık Tema

Logancee, temiz, modern bir tasarımın birçok özelliği ile mükemmel birleşimidir. Tema on beş benzersiz ana sayfa tasarımı, sınırsız başlık stili, sınırsız renk şemaları, duyarlı bir tasarım, Google Fontlar ile entegrasyon, sosyal medya paylaşma düğmeleri, ürün çeşitleri ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Aynı zamanda SEO optimize edilmiş, bir e-ticaret teması seçerken göz önüne alınacak bir başka yararıdır.

Logicrafta Duyarlı E-Ticaret Shopify Şablonu
Logancee – Duyarlı E-ticaret Shopify Şablonu

AP Next Store, özellikleri ile dolu bir temadır. Demo içeriğini tek bir tıklama ile kurma becerinizle, özelleştirme seçeneklerine dalmadan önce web sitenizi birkaç dakika içinde çalıştırabilirsiniz. Tema tamamen duyarlıdır ve altı farklı düzen seçeneği ve düğmeler, YouTube, Facebook, ürün listeleri, kaydırıcılar ve sayfalarınıza daha fazlası eklemek için kısa kodlar sunmaktadır.

Ayrıca sayısız özelleştirme seçenekleri, dilek listesi sayfaları, hızlı görünüm açılır pencereleri, Google Haritalar entegrasyonu, sosyal medya entegrasyonu ve çok daha fazlası bulunur. AP Next Store, web sitelerinin düzenini ve tasarımını kontrol etmek isteyen herkesi memnun edecek bir temadır.

AP Next Store - Esnek Mağazacılık Tema
AP Next Store – Esnek Mağazacılık Tema

Jemiz bir moda e-Ticaret web sitesi için mükemmel bir temadır. Temanın özellikleri, duyarlı bir tasarım, ürün sayfalarında renk örnekleri, dilek listesi sayfaları, çok güzel, yanıt veren slayt gösterileri, özel liste toplama, müşteri yorumları, MailChimp ile haber bülteni entegrasyonu ve çok daha fazlası yer alıyor.

Özelleştirme seçenekleri, renk şemasını özelleştirebilmenize ve teslimatı ve müşteri alanını stil etmenize ve seçtiğinizde kendi logosunu yüklemenize izin verir. Diğer özellikler arasında tek ürün sayfalarının altındaki ilgili ürünler bulunmaktadır; İletişim, Hakkımızda, 404, SSS ve Geribildirimler gibi özel statik sayfalar; ve burada sıkıştırabildiğimizden çok daha fazla.

Jemiz - Yaratıcı Moda The Shopify Theme
Jemiz – Yaratıcı Moda The Shopify Theme

Ev Market, büyük bir envantere sahip herhangi bir e-ticaret web sitesi için mükemmel bir seçimdir. Temanın ana odağı, mağazanızın sunması gereken tüm kategorileri ve ürünler arasında hızlı ve kolay bir şekilde gezinmeyi sağlamaktır.

Duyarlı tasarımı, sınırsız renk seçenekleri, esnek düzenleri, Google Fontları ve Font Awesome ile entegrasyonu, ışık kutusu giriş modülü, mega menüler, kenar çubuğu filtreleme ve diğer özellikleri.

Ev Market - Çok Yönlü Mağazacılık Tema
Ev Market – Çok Yönlü Mağazacılık Tema

Everest, sekiz farklı ana sayfa düzenine ve SEO optimize edilmiş koda sahip çok amaçlı bir duyarlı Shopify temasıdır. Tasarım, bir high-end kuyumcu mağazalarından moda ve aksesuar mağazalarına kadar her site için mükemmeldir. Tema, gelişmiş yönetim paneli aracılığıyla birçok özelleştirme seçeneği sunuyor ve dahili kaymak, ürünlerinizi spot haline getirmek için tasarlandı.

Everest, mega menüler, hızlı görünüm, yakınlaştırma, bülten açılır penceresi, ilgili ürünler ve çapraz satma sürgüleri gibi özelliklere sahip olmasının yanı sıra, özel etiketler, en çok satanlar ve paralaks efekti aletiyle birlikte ekstra özel bir dokunuş eklemek için gelir. Senin internet siten.

Everest - Çok Amaçlı Duyarlı Shopify Teması
Everest – Çok Amaçlı Duyarlı Shopify Teması

Handy şık, duyarlı ve kullanımı kolay bir Shopify teması. El işi ürünler satan bir dükkana başlamak istiyorsanız bu harika bir seçimdir.

Tema, özel düzenleri, mega menüsü, bir AB gizlilik çerezi, video slayt gösterisi, canlı arama, dilek listesi, MailChimp entegrasyonu, sosyal ağ oluşturma ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanıyan bir kutu düzeni konfigüratörü gibi birçok özellik ile birlikte gelir.

Yönetici paneli sayesinde tüm renkleri özelleştirebilir ve yazı boyunca temayı değiştirebilirsiniz. Bu güzel Shopify temasıyla alışveriş merkezinizi çevrimiçi hale getirin.

Handy - El Örgüsü Shopify Tema
Handy – El Örgüsü Shopify Tema

Peacock çok amaçlı, duyarlı bir Shopify teması herhangi bir niş için uygundur. Tema, SEO optimizasyonu, otomatik tamamlama önerileri arama, yakın zamanda incelenen ürünler geçmişi, gelişmiş ürün filtreleri ve bir gönderim bedeli hesaplaması gibi özellikleri içerir.

Ayrıca bir ön yükleme ekranı, istek listesi, SSS, görüşleri ve inceleme sayfalarının yanı sıra MailChimp entegrasyonu, slayt gösterileri, renk çeşitleri ve daha fazlası da bulunmaktadır. Bu cazip Shopify temasıyla ürünlerinizi çevrimiçi olarak görüntüleyin.

Peacock - Duyarlı Shopify Tema
Peacock – Duyarlı Shopify Tema
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Web Sitesi Optimizasyonu için en önemli 4 temel nedir?

About the author

Leave a Comment