Web Tasarım

En iyi 20 Porfolyo – Portfolio Sitesi Aralık 2017

Nathan Riley

Nathan Riley bize güzel, biraz arka plan efektleri içeren, klasik olarak karanlık bir web sitesini sunuyor. Şık ama yine de tanıdık düzeni pop haline getiren sadece bu efektlerdir.

Ne yazık ki, kalibre edilmemiş ekranlarda görünür olmayacak. Buna rağmen önemli şeyler göze çarpıyor ve sadece iyi görünüyor.

Ah, son şikayeti: iletişim bilgileri olabilir ve olmalıdır yolu daha belirgin.

001

 

yağış miktarı

Yağış oldukça yaygın bir modern minimalist tasarıma geçti ve renkliten monokromatik renge neredeyse kesintisiz bir şekilde geçme sanatında ustalıkla öne geçti. Bir renk temasından diğerine geçiş neredeyse kesintisiz olarak hissedilir.

002

 

Nick Vandermolen

Nick Vandermolen'in portföyü karanlık, şık ve genelde muhteşem. Ayrıca, bir dergi veya PowerPoint sunusu olmak isteyip istemediğine karar veremez. Tamam, şaka yapıyorum. Çoğunlukla.

Bu medya formatlarının her ikisinin de genel düzen ve estetik hassasiyetler üzerindeki etkisini açıkça görebilirsiniz. Buna rağmen, deneyim tutarlı ve güzel. Ayrıca, gezinme, web tasarımcılarının yüzde otuzunun 2003'te çerçevelerle uğraşmaya çalıştığı şeydir. Gerçek bir gezimdi.

003

 

Mensch

Mensch , "portföy" kategorisinin bu tarafında zar zor oturan bir tuhaflıktır. Görüyorsunuz ki, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye odaklanan bir danışmanlık / ekip oluşturma şirketidir. Portföy öğeleri, "Eski çocuk askerlerinin küçük işletme sahipleri haline gelmesine yardımcı olmak için bir program geliştirdik" gibi şeyler eğilimindedir.

Ancak bu portföy öğeleri için olmasaydı, sadece bir broşür sitesi olurdu. Ve görsel olarak, birine benziyor. Hepsi beyaz alan ve temiz çizgiler, sadece bir arka plan görüntüsü sıçraması ile.

004

 

bağbozumu

Vintage , büyük oranda görseller için listede. Geometrik teması ile sadece sıradan bir şık değil, animasyonlar aslında beni biraz etkilemek için başediyor. Bu nadir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Web sitede yan sidebarda neler olmalı?

005

 

Effectlab

Effectlab , incelediğim ilk Yunan web sitesi olabilir. Google Chrome bana zaten Yunan olduğunu söylüyor. Hepsi Gre … Bu şakayı yapmayacağım.

Neyse, Yunan tipi güzelleşti görünüyor. Çok güzel, şık görünüyorsa düzeni başka bir düzeye getirdiğini söyleyebilirim. Hafif grafik ve hareketli dokunuşlar da harika.

006

 

Zachary Johnson

Zachary Johnson , belki de modern minimalist düzenin sondan bir önceki evrimine sahiptir. Temiz, seksi, pürüzsüz. Pastelleri nasıl kullandığını seviyorum.

Benim eleştiriğim, metninin gerçek eserinin üzerine çıktığı kısım olacaktır. Kabul etmeliyim ki, sitenin geri kalanı tarafından çok iyi sonuç alınırken, bu sadece şaşırtıcı. Büyük ekranlarımız var ve küçük ekranı olan insanlar kaydırmaya alışıktır. Metni okuyalım.

007

 

Dixon ve Moe

Dixon & Moe , bu listede "minimalizm artı geometri" temasını kucaklayan bir başka site. Bu durumda, minimalizm vahşiliği sınırlar, ancak iyi tipografi ve beyaz alanla kurtulur.

Ayrıca, biraz benzeyen küçük dokunuşlar var, bilmiyorum … teknik bir el kitabı mı? Bir dizi diyagram mı? Gibi, her sayfadaki tüm önemli unsurlara bir mektup / numara verilir. Git bir göz at. Serin.

008

 

Kuudes

Kuudes , düz eski organizasyonun güzelliğine muhteşem bir örnektir. Bu sitede en azından fantezi numaralar var, çoğu çaba adil bir miktarda bilgi organize etmek için (bir portföy sitesi için) geçiyor.

009

 

Léo Guenoun

Léo Guenoun'un portföyü çok, çok minimalisttir. Bir portföy parçasına giden yolu tıkana kadar her şey metindir. Öyleyse, bu sadece görüntüler. Bir tema duyuyorum, burada.

010

 

Fore Dizaynı

Fore Design , modern kitabın kitabını içeriyor ve bu nedenle bu ayın minimalizm artı geometri kulübüne katılıyor. Sitemin en sevdiğim parçaları, vaka incelemeleri ve masaüstü ekranlarındaki blog makalelerinin tasarımı olmalıydı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Wordpress ssl https yönlendirme ayarları

Ayrıca, gerçek insanların adlarını ellerinden geldiğince kullanarak bir nokta oluşturuyorlar. Ekip sayfalarında, portföy parçaları halinde veya bloglarında olsalar da, insan bağlantısını nerede ve ne zaman yapabileceklerini vurgulamış görünüyorlar.

011

 

Anne Thai

Anne Thai , sitenin klasik beyaz alanını ve büyük metin stilini benimser. Yapması gereken, çünkü muhtemelen gördüğüm en uzun tek sayfa tek bir portföy. Neyse ki, iki gezinme kümesi ile birlikte geliyor. Çalışması ustaca sunuluyor ve renk, yeni bir projeye mantıklı bir şekilde baktığınızı bildirmek için kullanılıyor.

012

 

Skinn Marka Ajansı

Skinn bize daha klasik beyaz boşluk ve büyük metinler getiriyor. Korkunç orijinal değil, ama iyi işlenmiş. Başlıkları ve başlıkları büyük harfle yazmayı seven insanlar için uyarıcı uyarısı. Bu site çoğunlukla bunu yapmaz …

013

 

Maciej Herbert Rodzik

Maciej Herbert Rodzik post minimalizm günlerine birkaç ay geri getiriyor, ancak birazcık. Biraz asimetri ve eleman örtüşen bir yana, bu basitlik kendisidir.

Aynı zamanda, okunabilirliği etkilemeyen proje görüntüleriyle proje başlığını çakıştıracak birkaç sitelerden biridir. Onaylıyorum.

014

 

Zeus Jones

Zeus Jones , "ZJ" baş harflerini almak için bu listede ikinci sitede olma ödülünü kazandı. Bu bir marka bilinci oluşturma ajansı ve site her zaman şaşkın görünüyor. Aksi halde oldukça standart tasarımın her bir kısmı bir temaya uyacak şekilde açıkça yapılmıştır. Sadece sıradan güzel tipografiye dikkat edin.

015

 

Monopo

Monopo'nun sitesi belki de benim sunum için biraz ağır basar ; ama renk kullanımını çok seviyorum. Ayrıca şunu da itiraf etmeliyim ki, çevreler, tasarım teması olarak çalışabilecek herkesin otomatik olarak benden puan almasını sağladı.

Webin olduğu gibi "kutu şeklindeki" web olmasından dolayı, her zaman başka şekillerden bir tema çıkarmayı takdir ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Web sitede Footer kısmında ne olmalı?

016

 

Rowan Made

Rowan Made , kelimeleri küçümsemeksizin hipster minimalizmin oldukça tipik bir örneğidir. Her şey bu zanaatkar hisle ilgili. Yine de, belki de bir süre gördüğüm hipster minimalizminin daha güzel örneklerinden biridir. Artı, ben neredeyse herhangi bir sitede iyi hazırlanmış tipografi için enayi yapıyorum.

Sadece metin başlıklar biraz daha ön plana çıkarmaya çalışırım, belki. Başlıklar, okuyucunun kaymağın aksine okumaya devam edeceğini varsayan bir şekilde stillerdir. Asla bu varsayımı yapmayın.

017

 

Studio Mast

Studio Mast , bir sanat galerisini anımsatan küçük dokunuşlarla oldukça basit bir düzen oluşturuyor. Bu fikir, genel estetik stilden görüntülerdeki efekt efektlerine, ana sayfa slayt gösterisinde bulunan kontrollere kadar her şeyi temsil etmektedir.

Çok gösterişsiz görünerek kendi çalışma sanatınızı çağırmanın ince bir yoludur. Kullanılabilirlik yolunda gitmeyen akıllı bir dokunuş. Bu kadar akıllıdan hoşlanırım.

018

 

Maksim Karalevich

Maksim Karalevich'in sitesi tamamen minimalist ve dolu … rasgele geometrik şekiller değil. Güzel. Aslında, ana sayfada canlı bir imza var. Daha da havalı. Oldukça hoşuma giden bir diğer şey, her şeyin devasa bir sohbet günlüğü gibi görünmesi için bazı unsurların şekillendirilmesidir. Bu sık sık görmediğiniz bir şey değil.

019

 

Andy H. Wei

Andy Wei bize, bu minimalizm ve rasgele geometri kombinasyonundan daha fazlasına sahip, tam renkli bir daire getiriyor; bu, monokromatik bir sitede, tabloların tüm renklerine sahip olmasını sağlıyor. Burada ve sonrasında bir post-minimalizm ipucu var, ama aslında sevdiğim vurgu için kullanılıyor.

En sevdiğim bitim, küçük grafiksel flourishes olmalı. Hepsi resim-temalı, bu yüzden tamamen doğru ruh halini ayarlar.

020

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir

Close
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker