Güncel

Facebook’da sayfa kullanıcılarının görevleri nelerdir?

Eğer bir facebook sayfanız var ve bu sayfada birden fazla sayfa görevlileri var ise bu yazıda ne iş yaptıklarını yazıyoruz.

Facebook’da sayfa oluşturmak çok kolaydır. Ve aynı isimden birçok sayfa mevcuttur. Facebook size basit yoldan sayfa kurmanızı detaylı bir şekilde anlatarak en basitinden sayfa açabilirsiniz.

Buraları geçelim ve sayfanızın var olduğunu var sayalım.

Herhangi bir sayfanız var ve sayfanıza artık vakit ayıramıyorsunuz. Bu zamanda devreye sayfa görevlileri giriyor. Sayfa görevlileri de ne demek diyebilirsiniz. Sayfa görevlileri sizin yetkinizi veya yarı yetki verilen kişilere denir.

Mesela siz sayfanızı yönnetirken bir başka görevlide kullanıcılara yorum yaparak geri dönüş sağlıyor.

Facebook’da sayfa görevlileri olan kısım var. Ve ne işe yaradığını gelin beraber öğrenelim.

Yönetici
Sayfanın tüm özelliklerini yönetebilir. Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir ve Sayfa görevleri verebilir.
Editör
Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir ve Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir.
Moderatör
Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir ve Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Kıbrıs'ta ehliyet almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu