Oyun

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?

Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu. Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular Anarşik Arazi’de toplanırken geçici bir barış yaşandı ve oyuncular birbirleriyle savaşmadı.

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?, fortnite androide ne zaman gelecek,  Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu.

Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular geçici bir barış yaşandı.

Fortnite’ta merakla beklenen geri sayım sona erdi ve Anarşik Arazi’deki roket ateşlendi fakat bu olay cevapladığından daha fazla soru ortaya çıkardı

125 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Fortnite’ta gizemlerin ardı arkası kesilmiyor. Herkesin 5. sezonun başlangıcı ile ilgili olduğunu düşündüğü geri sayım sona erdi ve Anarşik Arazi’deki roket ateşlendi. Oyundaki bir gizem daha çözülürken roketin gökyüzünde oluşturduğu çatlağın ne olacağı merak konusu oldu.

GERİ SAYIM SONA ERDİGERİ SAYIM SONA ERDİ

Oyuncuların haritada tespit ettikleri geri sayımın ne anlama geldiği uzun süredir merak konusuydu. Daha önce benzer ipuçlarıyla oyuna gelecek yenilikler hakkında ipuçları veren Epic Games’in geri sayım ile oyunculara ne anlatmak istediği pek çok teoriye konu oldu. Bunlardan biri de haritada Anarşik Arazi adlı bölgedeki roketle ilgiliydi. ,LJHR Yn0yUa1fdoSDE2zhA
Türkiye saatiyle 30 Haziran gecesi roketin ateşlenmesiyle oyunla ilgili bir gizem daha çözülmüş oldu. Fakat bu olay kafalarda birçok yeni soru işareti yarattı. Oyuncu teorilerine göre roket 5. sezonun başında fırlatılacaktı fakat Epic Games yetkililerinin internette yaptıkları açıklamalar yeni sezonun 12 Temmuz’da başlayabileceğine işaret ediyor.

GÖKYÜZÜNDEKİ ÇATLAĞIN SIRRI NE?GÖKYÜZÜNDEKİ ÇATLAĞIN SIRRI NE?

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?, Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu. Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular Anarşik Arazi’de toplanırken geçici bir barış yaşandı ve oyuncular birbirleriyle savaşmadı.,9bq8A6XPEEWLyiOJBFFyIA
Geri sayımın bitişiyle birlikte fırlatılan roket gökyüzüne yükseldi. Ardından roketten çıkan lazerler haritadaki Eğik Evler bölgesine yöneldi. Herkes roketin buraya çarpmasını beklerken, roket görünmez bir güç kalkanına çarparak gözden kayboldu. Ardından tekrar ortaya çıkan roket tekrar gökyüzüne yöneldi ve şu an gökyüzünde görülebilen çatlağı oluşturdu.
,05qqUj 2kkuS5 4YwBROVg
Gökyüzündeki çatlağın veya haritada ortaya çıkan elektrik fırtınalarının ne anlama geldiği konusunda pek çok teori var fakat gerçeği kimse bilmiyor. Bu soruların cevaplarını almak için 5. sezonun başlamasını beklemek gerekecek.,quqcrKSi20Kxux8 JcuQTg
Epic Games ise bu süre zarfında oyuncuların eğlenmesi için 50’ye 50 kişilik oyun modunu kısa süreliğine oyuna ekledi. Ayrıca 9. hafta görevlerini yapmak isteyen oyuncular için de market arabası tekrar oyunda yerini aldı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Cs 1.6 KOD 740 HATASI ÇÖZÜMÜ - KOD 740

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu