Oyun

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?

Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu. Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular Anarşik Arazi’de toplanırken geçici bir barış yaşandı ve oyuncular birbirleriyle savaşmadı.

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?, fortnite androide ne zaman gelecek,  Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu.

Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular geçici bir barış yaşandı.

Fortnite’ta merakla beklenen geri sayım sona erdi ve Anarşik Arazi’deki roket ateşlendi fakat bu olay cevapladığından daha fazla soru ortaya çıkardı

125 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Fortnite’ta gizemlerin ardı arkası kesilmiyor. Herkesin 5. sezonun başlangıcı ile ilgili olduğunu düşündüğü geri sayım sona erdi ve Anarşik Arazi’deki roket ateşlendi. Oyundaki bir gizem daha çözülürken roketin gökyüzünde oluşturduğu çatlağın ne olacağı merak konusu oldu.

GERİ SAYIM SONA ERDİGERİ SAYIM SONA ERDİ

Oyuncuların haritada tespit ettikleri geri sayımın ne anlama geldiği uzun süredir merak konusuydu. Daha önce benzer ipuçlarıyla oyuna gelecek yenilikler hakkında ipuçları veren Epic Games’in geri sayım ile oyunculara ne anlatmak istediği pek çok teoriye konu oldu. Bunlardan biri de haritada Anarşik Arazi adlı bölgedeki roketle ilgiliydi.
Türkiye saatiyle 30 Haziran gecesi roketin ateşlenmesiyle oyunla ilgili bir gizem daha çözülmüş oldu. Fakat bu olay kafalarda birçok yeni soru işareti yarattı. Oyuncu teorilerine göre roket 5. sezonun başında fırlatılacaktı fakat Epic Games yetkililerinin internette yaptıkları açıklamalar yeni sezonun 12 Temmuz’da başlayabileceğine işaret ediyor.

GÖKYÜZÜNDEKİ ÇATLAĞIN SIRRI NE?GÖKYÜZÜNDEKİ ÇATLAĞIN SIRRI NE?

Fortnite gökyüzündeki çatlağın sırrı ne?, Roketin fırlatılışı oyunda az rastlanır bir olayın yaşanmasına sebep oldu. Geri sayımın bitmesini bekleyen oyuncular Anarşik Arazi’de toplanırken geçici bir barış yaşandı ve oyuncular birbirleriyle savaşmadı.
Geri sayımın bitişiyle birlikte fırlatılan roket gökyüzüne yükseldi. Ardından roketten çıkan lazerler haritadaki Eğik Evler bölgesine yöneldi. Herkes roketin buraya çarpmasını beklerken, roket görünmez bir güç kalkanına çarparak gözden kayboldu. Ardından tekrar ortaya çıkan roket tekrar gökyüzüne yöneldi ve şu an gökyüzünde görülebilen çatlağı oluşturdu.
Gökyüzündeki çatlağın veya haritada ortaya çıkan elektrik fırtınalarının ne anlama geldiği konusunda pek çok teori var fakat gerçeği kimse bilmiyor. Bu soruların cevaplarını almak için 5. sezonun başlamasını beklemek gerekecek.
Epic Games ise bu süre zarfında oyuncuların eğlenmesi için 50’ye 50 kişilik oyun modunu kısa süreliğine oyuna ekledi. Ayrıca 9. hafta görevlerini yapmak isteyen oyuncular için de market arabası tekrar oyunda yerini aldı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Sniper 3D oyunu incelemesi - Sniper 3D Ücretsiz Silah Oyunları Savaş

Start Up

Blogofis kurucusu ve düzenleyicisi. Tüm medya ve makalelere bildiklerimizi ekliyoruz.

Related Articles

Bir Yorum

  1. ben fortnite oyununu bir türlü sevemedim, ben bu tarz cartoon grafikli oyunları sevmiyorum evet çok kasmıyor ama orjınali pubg daha daha guzel oynayanlara başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


hack forum hack forum shell sitesi recovery shell alfa shell recovery shell Mirror Zone cisco nedir instagram takipci hilesi instagram takipci satin al sosyal medya paneli smm bayi sistemi smm script satisi smm bayilik paneli Sosyal medya bayilik paneli bebeklerde pişik tedavisi beden sağlığı

cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları Cami Halısı Cami Süpürgeleri Cami Süpürgesi

palyaço kiralama balon süsleme masa sandalye kiralama şark köşesi şark odası yörük çadır katı meyve sıkacağı meyve sıkacağı düğün orkestrası düğün orkestrası istanbul no touch lazer wso shell indoxploit shell

Evden Eve Nakliyat Ucuz evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat
ücretsiz hosting kurumsal hosting resseler hosting ucuz hosting sanal sunucu vds sanal sunucu vps sanal sunucu
çiğköfte bayilik çiğköfte bayilik paketi Çiğ Köfte Bayilik Kurulum Paketi

grafik tasarım sosyal medya yönetimi website tasarım

prefabrik prefabrik ev prefabrik ev fiyatları
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker