Güncel

GM 6 güncellenmesi yayınlandı

General Mobile GM 6 için Android 8.0 Oreo güncellenmesi yayınlandı. GM 6 android güncellemesi, General Mobile GM 6 Android 8.0…

General Mobile'nin akıllı telefonu olan GM 6 modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlanmaya başladı.

Android 8.0 Oreo güncellemeleri arasına giren General Mobile GM 6 telefon modeli de bu güncellemenin arasına girerek android sürümünüde yükseltmiş oldu.

GM 6 akıllı telefon sahibi olan kullanıcılar bugün itibaren Android'in son sürümü olan 8.0 Oreo sürümü güncellesiyle beraber Gm 6 telefonunda; Açılan bir ekranı küçültüp istenilen ölçüde açılarak istenilen konuma getirilip kullanılabiliyor ve aynı zamanda da arka planda başka uygulamalarıda kullanma imkanı veriyor.

Aynı zamanda;
Geliştirilmiş Otomatik Doldurma Sistemi

Sistem sizin bilgilerinizi bir defaya mahsus sizin izniniz olduğu takdirde kayıt ediyor ve daha sonraki girişlerde otomatik olarak bütün alanları doldurarak işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Örneğin; ürün satın alırken isim soyisim, adres bilgilerini gibi bilgileri otomatik olarak doldurabilen bir sistem.

Pil Kullanımı

Yeni Android 8.0 Oreo ile birlikte arka planda açık kalan uygulamalar daha detaylı olarak sınırlandırılacak ve pil ömrü kullanımı azaltılacak.

Ayarlar Menüsünde arama çubuğu

Yeni Android 8.0 Oreo ile birlikte ayarlar menüsünde arama çubuğu yer alacak. Bunun sayesinde değişiklik yapmak istenilen özellik buradan aratılarak hızlıca bulunabilecek.

Bildirim Erteleme ( 15 dk , 30 dk , 1 Saat, 2 Saat)

Whatsapp, Facebook, Instagram, Messenger vb. uygulamalardan gelen bildirimleri hafifçe sağa kaydırarak 15 dakika, 30 dakika, 1 saat ve 2 saat erteleme imkanı sağlıyor, belirtilen süre sonunda bildirim tekrar geliyor.

Bölünmüş çoklu görevlerde birbirine engel olmayan ekran (2 Uygulamayı aynı anda daha rahat kullanmak)

Android Oreo 8.0 sürümü ile birlikte aynı anda 2 uygulamayı kullanabilmek daha gelişmiş hale kavuştu. Aynı anda iki uygulama kullanmaya yarayan bu özellikte uygulamalar artık daha stabil ve hızlı çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Yeni telefon alanların dikkat etmesi gereken 7 önemli madde

60’dan fazla emoji

Duygu ve düşüncelerin en iyi şekilde anlatılabilmesi için 60’dan fazla yeni emoji eklendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu