Donanım

GoPro’nun Hero 7 kamerası bir mağaza ekranından sızdırıldı

Kameranın bu ay içinde ortaya çıkması bekleniyor

Kameranın bu ay içinde ortaya çıkması bekleniyor

GoPro’nun bir sonraki kamerası bir mağaza ekranından sızmış gibi görünüyor. İmgur kullanıcısı Austin Mittelstadt , bu ay içinde duyurulması beklenen şirketin Hero 7 kamerasını gösteren bir dizi görüntü ( Reddit aracılığıyla ) yayınladı .

Fotoğraf makinesi üç renkte görünüyor: beyaz, gümüş ve siyah. Ekran ayrıca görüntü sabitleme gibi önceki modellerde gördüğümüz bazı normal özelliklerin yanı sıra 33 fit derinliğe kadar su geçirmez olduğunu gösteriyor. Siyah versiyonunu yaparken, modelin bir çiftinin ön ekran olmadan geldiği görülüyor, Kahraman 4 çizgisiyle gördüklerimizi yankılanıyordu.

GoPro, birkaç yıl geçirdi. Model serisini , 2016 ilkbaharında üç modele böldü, ürün yelpazesine odaklanma ve maliyetleri azaltma amacıyla , önceki modellerden gelen teknik özellikleri yansıtan Fusion ve Hero 6 kamera adlı 360 derecelik bir fotoğraf makinesini lanse etti . Ayrıca geçen baharda drone işinden çıktı . Biraz incelemek için bu çabalar başarılı olmuş gibi görünüyor: Şirketin geçen yıl kârlı bir çeyrek vardı. Bu yılın başlarında şirket yeni bir giriş seviyesi kamera olan Hero’yu piyasaya sürdü ve diğerlerinin bu yıl daha sonra takip edeceğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   iPhone’larda Bulunan En Büyük Sıkıntıları Gideren iOS 12 Konsepti!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu