Dikkatinizi ÇekebilirGrafik Tasarım

Grafik ve Reklam desteğiniz olalım

Reklam ve Grafik tasarım konusunda destek bekliyorsanız bu yazımızı okuyarak bilgilenebilirsiniz. Profesyonel bir iş yapmak istiyorsanız bizlere danışabilirsiniz.

Hayatımızın her anı reklam ve görsel ağırlıklı ve artık insanlar bu yöne doğru eğimli olmaya doğru ilerliyor. Ve günlük işlerimizde de artık reklama ve grafik tasarıma ihtiyaç duyuyoruz.
Profesyonel olarak Reklam ve Grafik Tasarım'dan yararlanmak ve uygun fiyata çalışmak isterseniz biz hazırız.
İlk olarak Logo
Logo bir kişi veya firmanın olmazsa olmazıdır. Nasıl sizin kimlikte bir fotoğrafınız var ise logonuz da olması şart. Şahsınıza veya kurumunuza logo tasarlayalım.

Sosyal Medya
Sosyal Medya her zaman bir reklam için en ideal işlemdir. Facebook, Twitter veya İnstagram olarak başta büyük sosyal medya firmaları ile tanıtalım. Başta olmak üzere;
-Kapak Fotoğraflarınız
-Paylaşım Görseliniz
-Uygun Paylaşım
Ve daha fazla seçenek ile gerekli sosyal medyada ön plana çıkın.

Web Site
Kimlik örneği vermiştik. Logo olarak fotoğraf çekindiniz ve kimlik oluşturmaya geldi. Kimliğide web site olarak tanımlayalım. Firmanıza veya size özel bir web site hazırlayalım. Siz özel en uygun fiyatlandırarak en kısa zamanda web siteniz hazır hale getirelim.

Bilboard, Megalight, Raket
Açık hava görsellerinde herkesin gözlerinde olun. Ne kadar dikkat çekici açık hava görselleri ile ön planda olursanız o kadar firmanızın reklamı iyi olur.

Dosya, A4, Tasarımları
Kurumsal kimliklerin arasında size ait fatura ve a4 tasarımları ile firmanızı öne çıkarın.

Kartvizit ve Kurumsal Kimlik
Kendinize ait bilgilerinizin bulunduğu bir kart düşünün. Müşterilerinizin sizi daha yakından tanımanızı istediğiniz bilgileri barındıran. Kartvizit ile her zaman ön plana çıkın.

Ve daha fazla tasarım ve reklam çalışmaları ile sizinle en uygun fiyata anlaşabiliriz. Yapacağınız tek şey blogofis@gmail.com adresine mail atmanız veya bu gönderi altına bilgilerinizin bulunduğu yorum atınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Ku Klux Klanı

Bize güvenebilir bol referans isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu