Güncel

İnsan Kırkayak filmini izledim | İnsan Kırakayak Filmi 1 İzlenir Mi?

Insan Kırkayak (The Human Centipede) filmini ilk başta sosyal medyadan görüp merak olarak izlememle başladım :). Öncelikle eğer hassas bir mideye sahip iseniz Insan Kırkayak (The Human Centipede) filmini izlemeden önce midenizi boşaltınız.

Film ilk başta normal panorayak filmleri gibi korku hissi vermekte fakat odaklanmadığınız sürece sıkıntı yaratmayacaktır. Filmin ilk zamanlarında eskiden doktorluk yapan bir doktorun gerçekleştireceği projenin detay vermesiyle başlıyor ve aracında beklerken gördüğü erkeği uyuşturup vurması ile filmin ana konusuna giriliyor.

Doktorun projesi insanlardan oluşan bir kırkayak modeli. Daha öncesinde köpeklerde deneyen doktor bu seferde insanlar üzerinden denemeye başlıyor. Evine götürdüğü ilk erkek insanı evinde bir süre kontrol altına tutuyor. Daha sonrasında 2 kadın arkadaş eğlence kulübüne giderken aracı bozuluyor. Aracının bozulmasıyla birlikte korkarak ormana kaçıyorlar. Kaçtıklarında bir eve geliyorlar ve ev şanslarına doktorun evi oluyor. Kapıyı çaldıklarında doktor kapıyı açıyor ve bunları içeri alıyor. Daha sonra yardım çağırma bahanesi ile 2 bayana ilaç vererek bayıltıyor ve film burada başlıyor.

2 kadını bayılttıktan sonrada kendisine done olarak evinde kontrol ediyor. Ve doktor 3. insanı bulmak içinde tekrardan sokağa çıkıyor. 3. kişi ise erkek ve çinli olarak buluyor. 3 kişilik bir kırkayak modeli oluşturma kararı veren doktor planladığı modele göre ağızlarını anüslerine gelecek şekilde dikiyor ve ameliyatı gerçekleştiriyor. En önde erkek arkada 2 bayan olacak şekilde dikim yaparak insan kırkayak oluyor. Daha sonrasında bunlara eğitim vermeye başlıyor fakat insan kırkayak modeli itiraz ederek yapmak istemiyorlar. Bu olay bir süre devam ediyor ve 2 polis doktorun evine geliyor. Polisler doktoru şüpheli olarak görüyor ve evde kısa bir sorgu sonrasında arama emri olmadığından polisler 20 dakika sonra geliriz diyerek evden ayrılıyorlar.

Bu süre zarfında insan kırkayak da kaçış yolları ararken ellerine aldıkları neşteri gelen doktorun bacağına sağlıyorlar ve oradan kaçmaya başlıyorlar. Ne kadar kaçmaya çalışsalarda bir odada sıkışıyorlar ve doktor onlara kölelik yapmasını söylüyor. En öndeki çinli adam kölelik yapmayacağını söylüyor ve orada bulduğu cam parçasından boynunu keserek kendi canına kıyıyor. Arkada 2 kadın dikili halde ve o şekilde hareketsiz kalıyorlar. En arkadaki kadında hasta ve bir süre sonra oda hayatını kaybediyor. Daha sonrasında tekrar gelen polisler evi aradıktan sonra insan kırkayakı görüyorlar fakat diğer polisi doktor zehirlemişti. Zehirlenen polisi doktor öldürüyor. Ve bu sırada diğer polis ise arkadaşını aramak için evde dolanıyor. Arkadaşını ölü olarak havuzda gören polis doktoruda fark ediyor. Doktor diğer poliside vuruyor fakat polis doktorun tam alnının ortasından doktoru vuruyor. Ve insan kırkayak modelinde sadece ortada kadın kalması ile film orada bitiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   ÜGS Üniversiteye giriş sınavının tarihi belli oldu

Filmi kısa özet olarak anlatmak istedik. Tabi üstte yazdığımdan diyeceksiniz ki bunun neresinde iğrençlik var. Filmin bazı yerlerinde tuvaletini yapma yutma gibi birçok iğrenç olaylar var. Tabi bu film çok beğenilmişki 2 ve 3 serisi çıkmış. İyi seyirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu