Dikkatinizi ÇekebilirGüncel

İşletmenizi başarıyla çalıştırmanıza yardımcı olacak 10 ücretsiz uygulama ve araç

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek ve sayısız e-postayı yanıtlamaktan, pazarlama otomasyonunuzu oluşturmaya ve özel sorgulamalar, sorular ve şikayetler ile uğraşmaya kadar, çoğu küçük işletme sahibi, yapılacaklar listesinin asla küçülmediği konusunda hemfikir olacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek ve sayısız e-postayı yanıtlamaktan, pazarlama otomasyonunuzu oluşturmaya ve özel sorgulamalar, sorular ve şikayetler ile uğraşmaya kadar, çoğu küçük işletme sahibi, yapılacaklar listesinin asla küçülmediği konusunda hemfikir olacaktır.

Bununla birlikte, günlük işlerinizi kolaylıkla yürütmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, işinizin en önemli yönlerine odaklanmanıza olanak tanıyan araçlar ve hizmetler var. İşte başlamanıza yardımcı olacak temel araç ve uygulamalardan on tanesi.

# 1 – QuickBooks

Her ay ne kadar zaman harcayacağınıza tüm paranızı hesaplamak ve küçük işletmenizin giriş ve çıkışlarını yönetmek için ne kadar zaman harcıyorsunuz? Cevap çok ise, QuickBooks gibi uygulamalara bakmaya değer olabilir. Masaüstü ve mobil cihazlar için mevcut olan tüm finanslarınızı merkezi bir yerden zahmetsizce yönetebilirsiniz.
# 2 – Slack

Küçük bir işletme olarak, sorunların çözüldüğünden emin olmak ve üzerinde çalıştığınız tüm projelerde ilerleme sağlamak için ekibinizin veya çalışanlarınızın geri kalanıyla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim halinde kalabilmeniz gerekir. Slack’i kullanarak, her proje veya görev için sohbet odalarını kolayca kurabilir ve güvenli anlık mesajlaşma işlevlerini kullanarak bağlı kalabilirsiniz.
# 3 – HootSuite

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek, küçük işletmeler için, özellikle de dikkate alınması gereken çok sayıda hile, ipucu ve algoritma olduğunda, gerçek bir güçlük olabilir. Ancak, HootSuite işleri daha kolay hale getirmenize yardımcı olabilir. Araç, tüm sosyal medya profillerinizle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir, gönderileri planlamanıza, tüm analizlerinizi görmenize ve çevrimiçi içeriğinizi kolaylıkla yönetmenize olanak tanır.

# 4 – Dropbox

Küçük işletme üretkenlik listelerinde görünebilecek en yaygın uygulamalardan biri olan Dropbox , küçük işletmelerin araç kutusundaki önemli bir araçtır. İster dışarıda olsanız da, ister evden – ister dünyanın herhangi bir yerinden – çalışanlarınız olsun, dosyalarınıza bulut sunucularıyla hızlı ve güvenli bir şekilde erişmeniz çok önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Translate'den pe pe pe pe çevirisi

Temel servis ücretsizdir, ancak nispeten az miktarda depolama alanı sunar (2GB’a kadar depolama). Daha fazla alan (2TB veya daha fazla) istiyorsanız, o zaman 10 sterlinlik bir ayda başlayan Dropbox Business servisine abone olmanız gerekecektir.
# 5 – MailChimp

Şu anda tüm e-postalarınızı nasıl ele alıyorsunuz? Standart bir e-posta istemcisi kullanarak el ile mi? Eğer öyleyse, MailChimp sayesinde hayatınız tamamen değiştirilmek üzere. MailChimp, posta listelerinizi yönetmenize, sıfırdan kaliteli e-postalar oluşturmanıza veya şablonları kullanmanıza olanak veren eksiksiz bir e-posta pazarlama çözümüdür. Dahası, ayda 50.000 e-postaya kadar ücretsiz olarak kullanılabilir.
# 6 – İnceleme

Web siteniz, blog’unuz, diğer konuk bloglarınız veya başka bir yazılı içerik için içerik arıyorsanız, bunu kendiniz yazıp mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmek için zamanınız olmadığını fark edebilirsiniz.

Bu durumda, içerik görevlerinizi, Revieweal gibi web sitelerinde bulunan profesyonel yazarlara dışarıdan neden dışlamıyorsunuz? Burada, ihtiyacınız olan tüm içerik pazarlama web sitelerinin bir koleksiyonunu bulabilir ve size en uygun olanı bulmanıza yardımcı olabilirsiniz.

# 7 – Evernote

Kullanmanız için bir başka önemli uygulama, aynı zamanda masaüstü cihazlarla da uyumlu, Evernote. Yapılacaklar listesi oluşturuyor, içerik fikirleri yazıyor, projeleri yönetiyor veya hatta internet üzerinden içerik ekleyip düzenliyor olun Evernote , görevlerinizi zahmetsizce tamamlamanıza yardımcı olacak çok işlevli bir araçtır.
# 8 – YAPILDI

Yapılacaklar listesi ile ilgili olarak, organize ve bakımlı bir yapılacaklar listesi tutmak, organize olmanız ve başarılı olmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyin üstünde kalmanın en iyi yoludur.

ToDoIst , tüm cihazlarınızda bulunan eksiksiz bir yapılacaklar listesi yönetim aracıdır ve yapmanız gereken her şeyi zahmetsizce not etmenizi sağlar, böylece önemli olan hiçbir şeyi unutmazsınız.
# 9 – Elit Atama Yardımı

İçerik pazarlaması, işinizi pazarlamanın en önemli ve etkili yollarından biridir, ancak aynı zamanda en sıkıcı ve zaman alıcı biri olmakla da ünlüdür. Elite Assignment Help aracılığıyla, her türlü yazıya dayalı hizmeti sipariş edebilir, içeriğinizi düzenleyerek ve düzelterek içeriğinizi sıfırdan yazmaya başlayabilirsiniz. Bu tür hizmetler, Huffington Post gibi büyük yayınlarda da yakın zamanda yer aldı.
# 10 – Cep

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Çiftlik Bank kırmızı bültenle aranan isim yakalandı!

Cep, hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan ücretsiz bir uygulamadır. Bu, bir not almak veya daha sonra tekrar başvurmak istediğiniz her şeyi çevrimiçi ortamda saklamanıza yardımcı olabilir. Web sayfalarının tamamı, makalelerin, resimlerin kliplerinin, hatta kliplerin oluşturulup oluşturulmadığı, Pocket’in tüm dijital ve portatif not defteri olduğunu düşünün.

Rachel Summers , beş yıllık bir sosyal medya yöneticisi olarak, özel yazı hizmeti Boom Denemeler de dahil olmak üzere geniş bir şirket yelpazesiyle birlikte çalışmaktadır . Boş zamanlarında Rachel, sosyal medya ve e-posta pazarlama stratejilerinde çeşitli küçük ve başlangıç ​​şirketlerine yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu