Güncel

İşte Facebook Dating uygulaması

Facebook Dating, Tinder ve Match Group’un topraklarına ne kadar derinlemesine daldığına dair beklentileri hafifleten bağımsız bir arkadaşlık uygulaması başlatmayı planlamıyor. Bu özellik, ana ekranın ötesinde gömülü olan diğer birçok hizmetle birlikte Facebook’un ana uygulamasına dayandırılacak. Henüz kamuya hazır değil, ancak şirket çalışanları artık dahili olarak test ediyorlar – ancak iş arkadaşlarıyla tanışmadıklarına dair uyardılar.

Facebook , F8 konferansında Mayıs’taki Dating özelliklerinin bir önizlemesini verdi . Şimdi, mobil uygulamacı ve sık sık TechCrunch tipster Jane Manchun Wong tarafından Facebook uygulamasının kodundan çekilen ekran görüntüleri sayesinde yeni bir başlangıç ​​sürecine başlıyoruz . Tasarımlar, bir tek gecelik stanttan daha ciddi bir ortak bulmak için daha uygun görünen, Facebook Arkadaş’ın daha olgun bir vucudunu hissettiriyor.

Facebook Dating Screenshots

Facebook Arkadaşlığı’nı etkinleştirmeyi seçtiğinizde, yalnızca onu da açmış olan başka kişiler sizi görebilir ve Haber Kaynağı’na paylaşılmaz. Arkadaşlarınızın sizi görüp göremeyeceğini ve Arkadaş profillerinin ikili olmayan ve transseksüel ve oryantasyon seçeneklerine izin vermesini seçebilirsiniz. Dating’in bir parçası olduğunuz Grupların veya Etkinliklerin kilidini açacaksınız ve Facebook’un sizin hakkınızda bildiği bilgi bolluğuna dayanarak potansiyel eşleşmeleri tarayabilirsiniz. İki kişi birbirlerini ilgilendirirse (kayma yok), birbirlerine Messenger veya WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirler.

TechCrunch, Facebook’tan da bazı yeni detayları öğrendi. Facebook, ilginizi çekebilecek kişi sayısını hızlı bir şekilde belirleyebiliyor. Bu da, gördüğünüz herkesi hızla onaylayan spam içerikli davranışları engelleyecektir. Arkadaşlık’ta bir kullanıcıyı engellemek de onları Facebook’ta engellemez, ancak bu sonuç kesinleşmez.

Facebook’un premium Dating özelliklerine ücretli abonelik planı yoktur. Şu an için daha sonra tekrar düşünebilse de, şu anda Dating’de reklam gösterilmeyecek.

776AA1D4 24E9 4F6A B0C7 E89A9469FACB

Arkadaşlık yalnızca ABD’de 18+ olacak ve “yetişkin” olarak kabul edilen yerel yasalara uyacaktır.

Şimdilik Facebook, Dating’e doğru dikkatli adımlar atıyor. Büyük gösterişli bir uygulama ile pazara girmiyor. Bunun yerine, bu özellik insanların Facebook’u beğenir kılan ve yıllar içinde ona eşlik eden anlamlı ilişkiler yaratabileceğini umuyor. Bu, tüm güncel sorunları ile hiç olmadığı kadar önemli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu