Cinsellik

Kadınlar sexde hangi pozisyonları sever

Hayatımız boyunca sexin önemi büyüktür. Ve yapılan her sexde de haz duygusu daha fazla artmaktadır. Kadınlar olarak sex hayatlarında hep bir eksiklik olsada partnerini bulduğunda vazgeçilmeyecek bir zaman olabilir hale geldi.

Sex sırasında erkede kadında zevk için yapsalarda erkekler çoğunlukla meniyi içten dışa atmanın yani boşalana kadar zevkin doruklarını yaşar. Ne kadar uzun süre ilişki ve geç boşalmalar sex için bir vazgeçilmeyecek hale gelebilir.

Erkek için fark etmesede kadınlar için pozisyonlar için çok önemli. Bu yazıyı okurken bile okuyuclarımız kendilerini evet çok haklılar gibi söylenimde bulunacaklardır. Erkekler dediğimiz gibi zevk olsunda pozisyona gerek yok derler ama bazı zevkin doruklarında yaşamak isteyenlerde pozisyon değişebilir.

Kadınlara ilişki sırasında baya bi emek sarf edip terleseler istedikleri bir kaç önemli pozisyonları vardır.

Yapılan analiz sonuçlarına göre kadınlar ilişki sırasında en çok sırt üstü yatar pozisyonda bacakları havaya doğru gelecek şekilde yatarak parnerinin üzerine gelmesini isterler. Nedeni ise sevdiği adamı veya o anki zevk aldığı partnerinin yüzünü görmek ve o anı beraber yaşamak istemesidir.

İkinci bir istek ise köpek pozisyonu dedikleri arkası dönük dizlerin üstünde beklemek. Bunuda istemeleri partnerinin belinden kavrayıp güven duygusu hissetmeleri. Bu sebepden dolayı bu pozisyona geçmeyi çok isterler.

Seks esnasında da erkek kadına güzel sözlerle yaklaşır ve dokunuşlarını daha öncelikli olarak kullanırsa kadın için orgazm neredeyse garantidir. Fakat bunlar olmadan doğrudan vajinal giriş zorlanıyorsa bu kadın için hem itici gelir hem de bu durumda orgazm son derece zor olur. Başarılı orgazm için kadının önce sekse hazırlanması ve asla acele edilmemesi gerekir. Her ilişkiye romantizm katılması başarılı seks için gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu