Dikkatinizi ÇekebilirYaşam

Karataş Tasarım Ajansı Özel günlerinizde hep yanınızda

Karatasajans, Karatas Tasarım Ajansı, Düğün, doğum günü, hediyelik eşya gibi özel günlerinizde süsleme gibi farklı konsept ile her zaman yanınızda. Samsun süsleme, Samsun doğum günü konstepti, Samsun Hediyelik eşya, Samsun Özel gün, Samsun dış çekim…

Samsun'da hizmet veren ve şuan instagram üzerinden sipariş alarak hem müşterilerine destek ve yardımları ile en önde olmayı başaran Karatastasarımajansı özel günlerinizi sizinle birlikte mutluluğunuza ortak oluyor.

Konseptlerinde neler var?

Özel yaş günü anılarınızda doğum günü konsepti olarak; Davetiye, afiş, ayaklı dekota, magnet, çatal-kaşık-tabak, etiket ve balon tarzı süslemeler ile anılarınızı güzelleştiriyor.

Sadece doğum günü olmamasıyla beraber aynı şekilde düğün, kına, nişan, söz gibi yapılan etkinlikerde de etkinlikleri ile sizin daha göze güzel görünmenize olanak sağlıyor.

Sadece Süsleme Mi?

Sadece süsleme yaparak da kalmıyor aynı zamanda özel günlerinizi dış çekim ile güzelleştiriyor. Doğal çekim ile yapılan fotoğraf çekiminizi belli süre aralığında fotoğraflandırarak anılarınızı ölümsüz hale getiriyor. Mezuniyet fotoğrafından bebek fotoğrafına kadar her türlü konu ile sizinle birlikte eşlik ederek fotoğraf çekinmelerinizi sağlıyor.

Fiyatlandırma Hakkında

Fiyatlandırma indirimli olacak şekilde en uygun fiyata getirerek sizleri memnun edecek şekilde belirleniyor.  Ve her yapılacak iş ve tasarım için fiyat belirtilerek en kısa sürede sizlere ulaşması sağlanıyor.

İnstagram'dan sayfayı görüntülemek için buraya tıklayınız.

Bilgi ve detaylar için: 0546 519 30 55 – 0543 394 51 21 numaralı telefonlardan öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Perihan Savaş (Sultan Koçovalı) kimdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu