Sinema

Kızım ve Ben filmi geliri şehit ailelerine gidecek

6 Nisan'da vizyona giren Kızım ve Ben filminde Özel Harekat Polisini canlandıran başrol oyuncusu Cemal Hünal ve Polis eşini canlandıran İrem Helvacıoğlu filmin tüm gelirinin şehit ailelerinin çocuklarına bağışlanacağını açıkladı.

6 Nisan’da vizyona giren Kızım ve Ben filminde Özel Harekat Polisini canlandıran başrol oyuncusu Cemal Hünal ve Polis eşini canlandıran İrem Helvacıoğlu filmin tüm gelirinin şehit ailelerinin çocuklarına bağışlanacağını açıkladı.

Özet ve Detaylar
Hayalini kurduğu polis akademisine giren ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a aşık olur ve evlenirler. Fakat kızları Zeynep’in doğumundan bir süre sonra bunalıma giren Serap evi terk eder. Özel harekat polisi olan Doruk, bir yandan zorlu görevini başarıyla yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da kızı Zeynep’e hem annelik hem de babalık yapar. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ oluşmuşken evi terk edip giden Serap tekrar çıkagelir ve her şey değişir. Baba ve kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır.
Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Murat Gürvardar üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu, Zülal Memişoğlu, İskender Bağcılar, Emre Özcan yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Aygün Aydın kimdir kaç yaşında ve nereli?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu