Genel

Mac kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor hatası çözümü!

Written by

Mac kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor hatası çözümü!, Mac kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor ne demek? Mac kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor hatasının anlamı, dışarıdan indirdiğiniz yani appstore uygulamalarının olduğu yerden indirmediğiniz programları kurarken verdiği hatadır.

Masa üstünde sağ üstte bulunan elma logsuna tıklayarak Sistem Tercihlerine giriniz. Burada size Denetim Masası gibi Sistem Tercihlerinin bulunduğu panel açılacak. Güvenlik ve Gizlilik Bölümüne tıklayalım ve burada bulunan Genel penceresine tıklayalım. Açılan genel penceresinde bize – Surada indirilen uygulamalara izin ver seçeneği bulunana bir ekran beliriyor. Burada değişiklik yapmak istiyorsanız öncelikle parola var ise altta bulunan kilit simgesine tıklayınız. Pasif olan kısım aktif hale gelecektir. Burada uygulamalara izin ver dediğimizde Herhangi bir yer seçeneği aktif olmalıdır ki kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor hatası vermemeli.

Seçeneği seçtikten sonra kaydedelim ve çıkış yapalım. Artık istediğiniz kadar mac bilgisayarınıza program kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Hasip Kaplan'ın twitter hesabı çalındı mı?

About the author

Leave a Comment