Genel

Neden Reklam Koyuyoruz?

Written by

Blogofis.com olarak normal bir blog’dan daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bildiğimizi yazıyoruz düşüncesi ile gerek güncel konular olsun, gerek teknoloji bilgisiyle her türlü yazı ekleyerek internet kullanıcılarına merak ettikleri soruların cevaplarını yazmaya çalışıyoruz.

Blogofis.com blog sitesine giriş yaptığınızda banner, sağ sidebar ve footer olmak üzere sadece google adsense kodları ile bütünleşmiş bir reklam görseli mevcuttur. Ek getiri olması amacıyla sadece 250×350 piksel boyutunda pop-up dediğimiz küçük element reklamı gösterilmekte. Kullanıcıları sıkmadan alakalı google reklamları göstererek gerek web sitemiz olsun gerek reklam gösterimi olsun titizlikle takip eilmekte.

Neden reklam koyuyoruz?

Web sitemizin ilerlemesi ve sürekli güncellenmesi için gerek lisans konusu gerekde hosting + domain konusu olsun daima ileride ve güncel şekilde devam edebilmesi için bir miktar ücrete ihtiyaç vardır. Senelik lazım olan bu ücreti toparlamak adına web sitemizde reklam gösterimi yapmak zorundayız.

Reklam vermek istiyorum

Blogofis.com günlük en az 1.000 tekil hite sahip olmakla beraber sosyal meyda üzerinde de etki etmiş durumdadır. Sizde bu 1.000 kişinin arasından geliyorsanız demekki hedefimizin doğru yerindeyiz. Bende varım diyorsanız bize destek olarak reklam tercihlerimizi blogofis@gmail.com ve bu gönderi altına yorum yapabilir detayları öğrenebilirsiniz.

Saygılarımız / blogofis.com ekibi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Bu zamanda dolara para yatırmak ne kadar mantıklı?

About the author

Leave a Comment