Donanım Güncel

OnePlus 6 teknik özellikleri belli oldu

Written by

OnePlus 6’nın neye benzeyeceğine dair çok iyi bir fikre sahip olmaya başlıyoruz. Kaçaklar iyi bir hızda bağlıdır ve türünün en sonuncusu, teknik sayfa hakkında daha iyi bir genel bakış sağlar.

OnePlus’ın geleceğin geleceği, Asya internette dolaşan bir listeyle biraz daha açığa çıktı. Bu yüzden OnePlus 6, 6.28 inç AMOLED ekrana (2.280 x 1.080) sahip olacaktı, bu da sürpriz değil: OnePlus akıllı cep telefonu Oppo R15 modelinden çok fazla ilham almalı ve ikincisi tam olarak entegre oluyor. çentikli bir ekran. Bu, Şubat ayının sonlarından sızan görüntülere göre, OnePlus 6 için de geçerli olmalıdır.
Çok yüksek kalitede bir akıllı telefon
Diğer özellikler güçlü bir akıllı telefon, bir Snapdragon 845 (2.7 Ghz), 6 GB RAM ve 128 GB depolama, Android 8.1 altında, muhtemelen, overlay Oksijen altında, 3,450 mAh kapasiteli bir pil ile duyurdu OnePlus İşletim Sistemi. Kameralar açısından, OnePlus 6, 16 ve 20 megapiksel arkasındaki iki sensör sunmalıdır (her biri için f / 1.7’lik bir açıklık ile). OnePlus 5T ile aynı konfigürasyon. Ön tarafta, kamera çok büyük özçekimler için 20 megapiksel (f / 2.0) sunacaktı.
Güç açısından, OnePlus 6 son zamanlarda yayınlanan kriterlere göre özellikle başarılı olmalıdır. Piyasadaki en güçlü Snapdragon 845 akıllı telefon olarak kendini konumlandıracaktır. Randevuda birinci sınıf bileşenler, dolayısıyla bu OnePlus 6 için bu nedenle üst düzey bir fiyata sunulmalıdır. Söylentinin varsayımsal versiyonu 256 GB’lık bir depolama için 749 $ ‘lık bir etiketi uyandırdı ki bu şaşırtıcı olmayacaktı. Bu Galaxy S9 veya iPhone X gibi diğer cihazlardan daha düşük kalır.
2017’de OnePlus, Haziran sonunda OnePlus 5’i piyasaya sundu. Bu yıl, OnePlus 6’nın sunumu biraz daha erken olabilir ve bu da çok sayıda söylenti ve sızıntıyı açıklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Ekşisözlük yazarının aldığı iphone x'den kıl çıktı

About the author

Leave a Comment