Güncel

ONLINE MAĞAZANIZI GÜÇLENDIRMEK İÇIN EN İYI 8 WOOCOMMERCE EKLENTISI

WooCommerce, WordPress’de bulunan en popüler e-ticaret eklentilerinden biridir. 30 milyonu aşkın yüklemeyle bu ücretsiz yazılım artık tüm çevrimiçi mağazaların% 28’inden fazlasına güç sağlıyor. Tam işlevli bir mağaza kurmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar ve pek çok harika özelliği vardır, ancak üçüncü taraf eklentileri gerçekten WooCommerce’ın en iyisini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Sıfırdan bir çevrimiçi mağaza kuruyorsanız veya mevcut mağazanıza ekstra özellikler eklemek istiyorsanız, daha fazla işlev eklemek ve başarılı bir mağazayı çalıştırmak için gereken tüm araçları elde etmek için WooCommerce eklentilerini kullanabilirsiniz.

İster ürün dilek listeleri eklemek, doğrudan ödeme seçeneklerini etkinleştirmek veya gelişmiş bir raporlama sistemine erişmek istiyorsanız, işinizi hızlandıran en iyi WooCommerce eklentilerinden 8’idir.

1. GELIŞMIŞ WOCOMMERCE RAPORLAMA ($ 35)

Bu eklenti WordPress kontrol panelinizde gelişmiş analitik ve raporlama sağlar. Müşterilerin en çok alışveriş yaptıkları ürünler, ziyaretçilerinizin nereden geldiği ve işleme koyduğunuz geri ödeme sayısı gibi önemli istatistikleri anlamanıza yardımcı olacaktır.

WooCommerce etkili bir raporlama sistemi içermediğinden mağazanızın performansını daha iyi anlamak için harika bir çözümdür. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve ürünler, kategoriler, faturalandırma, geri ödemeler ve hisse senedi listeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli değişkenler için görsel raporlar sağlar.

Ek özellikler vergi ve iadeler, markalar, ülkeler ve eyaletlerle ilgili raporları içermektedir. Gravity Forms ile de uyumludur.

2. WOOCOMMERCE PARA BIRIMI DEĞIŞTIRICI (ÜCRETSIZ)

Uluslararası bir kitleyi hedeflemek için, web sitenizi birkaç farklı yoldan özelleştirebilirsiniz, en önemlilerinden biri de para birimlerini değiştirme özelliğidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Wordpress Gutenberg nedir? Gutenberg Hakkında

Bu, müşterilerin kolayca kendi para biriminde fiyatları bulmalarına izin vermek için gerçek zamanlı para birimi dönüştürmeyi destekleyen yararlı bir eklentidir ve erişiminizi daha geniş bir pazara yaymaktadır. Üç farklı widget’ı içeriyor; para birimi değiştirici, para birimi dönüştürücü ve döviz kurları. Kullanıcıların tercih ettikleri para birimini kolayca bulabilmeleri için ülkelere göre bayrakları da içerir.

Ek özellikler arasında kısa kod desteği, kullanıcı IP’sine dayalı otomatik para birimi değişikliği ve dört para birimi toplayıcı bulunur.

3. WOOCOMMERCE ÖZEL ÜRÜN TASARIMCISI (49 $)

Tişörtler, kupalar, afişler … İnsanlar kendi özel ürünlerini üretmeyi çok seviyorlar ve e-ticaret dünyasında halen popüler bir trend. Özel baskı ürünleri satmak istiyorsanız, bu premium eklenti WooCommerce ve WordPress ile kendi özel baskı mağazasını kurmanızı sağlar.

Bu modül, kullanıcıların yeni başlayanlara dost bir arayüz kullanarak kendi ürünlerini tasarlayabilmesi için hepsi bir arada ürün tasarımcısını WooCommerce mağazanıza ekler. Çok çeşitli ürün ve baskı yöntemleri için tasarımları destekler ve mobil cihazlarda ve masaüstlerinde çalışır.

Ek özellikler, entegre bir Küçük Resim mağazası, tasarım şablonları desteği ve mobil uyumlu bir düzenleyici içerir.

4. WOOCOMMERCE AMAZON BAĞLI ŞIRKETLER (42 $)

Amazon üyelik ürünleriyle çalışmak, çevrimiçi mağazayı başlatmak için büyük bir depoya ihtiyaç duymadığınız anlamına gelir ve bu eklenti WooCommerce mağazanızı Amazon satış ortağı hesabınıza bağlama işlemini kolaylaştırır.

Eklenti, ürün oluşturma işlemini hızlandırmak için mağazanıza toplu olarak ürün aktarmanıza, özel raporlama ve ürün resim içe aktarma ve anahtar kelimelere dayanan ürün içe aktarma otomasyonu sunar.

Ek özellikler arasında otomatik ürün senkronizasyonu, Chrome uzantısı ve 90 günlük cooky desteği bulunmaktadır.

5. YITH WOOCOMMERCE ZOOM BÜYÜTEÇ (ÜCRETSIZ)

Birçok çevrimiçi mağaza, kullanıcı etkileşimlerini iyileştirmek ve insanların sattıklarına daha iyi bir bakış sağlamak için ürün görüntülerini büyütme olanağı sağlar. Bu ücretsiz eklenti , kendi WooCommerce mağazanıza bir büyütme büyüteci eklemenize izin verir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   WordPress blogu aracılığıyla para kazanmanın farklı yolları

Yakınlaştırma, müşterilerinizin ürün sayfalarınızla daha verimli bir şekilde etkileşime girmesini ve satışları artırmaya yardımcı olmasını sağlar. Eklenti ayrıca, ürün görüntülerinin altında bir kaydırıcı içerir ve böylece birden fazla görüntüyü gösterebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlara da uygundur.

Ek özellikler fare ile yaklaştırma ve özelleştirilebilir yakınlaştırma alanlarını içerir.

6. WOOCOMMERCE DOĞRUDAN SATIN ALMA (ÜCRETSIZ)

Doğrudan ödeme opsiyonuna sahip olmak müşterilerinizin ürünlerini çabucak satın almayı kolaylaştırır. Herkes, alışveriş sepetine birden fazla öğe eklemek isteyecektir ve bu eklenti , bir defalık bir satın alma ile ilgilenen ziyaretçileri cezbetmek için harika bir yoldur.

Eklenti, WooCommerce ürün sayfalarınıza “Şimdi Satın Alın” düğmesini ekler; böylece müşteriler alışveriş sepeti işlemini atlayıp doğrudan ödeme işlemine geçebilir. Bu, kullanıcı deneyimini iyileştirmekle kalmaz aynı zamanda satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Ek özellikler arasında premium eklentiler ve İngilizce ve Çince dil desteği bulunur.

7. WOOCOMMERCE DINAMIK FIYATLANDIRMA VE İNDIRIMLER (29 $)

Yeni müşteriler çekmek ve satışları artırmak için muhtemelen mevsimlik teklifler ve indirimler yayınlayacaksınız. Bu eklenti , promosyon kampanyalarınızı tek bir yerde yönetmek için mükemmel bir çözümdür.

Yeni başlayanlara dost ve nispeten kolay bir şekilde kurulabilir ve özel teklifler, toplu fiyatlandırma, günün fırsatları, flaş satışları ve çok daha fazlası gibi dinamik fiyatlandırma seçeneklerini destekler.

Ek özellikler arasında, “ürün gruplarına indirimler uygulanması, eşleşen ürünler hariç tutulma, özel tanıtım senaryoları ve ödeme masraflarıyla birlikte ekstra ücretlendirme gibi” satın alma-bir-bir-bir-özgür “seçenekleri yer alıyor.

8. WOOCOMMERCE İSTEK PLUGIN (ÜCRETSIZ)

İstek listeleri, ziyaretçilerin en sevdikleri ürünlerden oluşan bir katalog oluşturmasına izin vererek kullanıcı deneyimini geliştirmeye ve satışları dönüştürmeye yardımcı olur.

Bu ücretsiz eklenti , mevcut çevrimiçi mağazanıza bir dilek listesi sistemi eklemek için harika bir yoldur, böylece müşterileriniz daha sonra ürünlerini kaydedebilir. Web sitenizin temasıyla eşleşecek şekilde, dilek listesi düğmelerinin görünümünü kolayca özelleştirebilir ve aynı zamanda mobil uyumludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Tosun ne zaman yakalanacak?

Ek özellikler, sosyal medya istek listesi paylaşımı, özel CSS stilleri ve retina görüntüsünü destekleyen duyarlı bir tasarım içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu