Duyurular

Organik Hit isteyenlere Hitleap

Web sitelerimizin popülerliğini arttırmak için veya sitemze girişlerinin çoğalmasını istiyorsak bunu kolay bir hitleap programıyla çözebiliriz.

Hitleap programı sadece web sitelerine hit getirmekle beraber diğer dış linklerlede alakalıdır. Hitlep programı sayesinde eklediğiniz prgramı hit getirebilir yada ziyaretçileriniz arttırabilirsiniz.

Kısaca Hitleap tanıtalım

Öncelikle hitleap web sitesine giriş yapalım. Eğer üye değilsek kayıt olarak hemen basitçe kaydolalım.

Giriş yaptğığmızda karşımıza kontrol paneli çıkıyor ve sitenin ne amaçla kullanıldığını yazıyor.Ve kontrol panelinde ziyaretçilerinin istatistikleri görülüyor.

Ana Menülerinde Account, My Websites, Earn Traffic, Buy Traffic, Referrals, Support kısımları yer alıyor.

Menülerinde Account sizin hesabınız ve burada istatistikleri görürsünüz.

My Websitesi kısmında hit gelmesini sitediğiniz web siteleriniz veya linkleriniz mevcut. Bu sayfada hit almasını istediğiniz web siteyi ekleyiniz ve hiç bişe tıklamadan direk ekleme yapınız.

Earn Traffic sekmesinde ise burada hit gelmesini istediğimiz için programı kendi pcmize veya indiripde kullanacağımız bilgisayara indirip kuruyoruz.

Site ücretsiz fakat hitler parayla satılıyor bu yüzden Earn Traffic kısmından ister parayla hit alın ister ücretsiz programı indirerek kullanın.

Aslında bu siteden para kazanmakta mevcut çünkü site sizlere reklam yayınlamanızı ve getireceğiniz kullanıcılar sizlere para kazandırır. Bu parayı çekipde kullanabilirsiniz. Bana destek olmak isterseniz Referans linkim https://hitleap.com/by/karatasmurat55

Son olarak da Support yani destek sayfası; Aklınızda kalan sorular varsa bunları bu kısımdan öğrenebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   2018 Kpss ne zaman? Memurluk sınavı ne zaman?

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker