Oyun

Pes 13 yamasında mekansızlar afişi ile karşılaştım

Written by

Neredeyse her akşam bağımlısı olarak oynadığım pes 13 futbol oyununda dikkatimi kale arkasında bulunan yazılar çekti. Oyunun güncel oynamak için pes 13 oyununu yamasını indirerek bütün serilerini ve neredeyse her şeyini yükledim. Ana lig maçlarından birinde oynarken Samsunspor takımıyla Çaykur Rizespor maçında antranör olarak giriş yaptım ve maçı normal bir şekilde analiz ederek izledim ve tesadüfen olan bir faul ile kale arkasında bulunan pankart dikkatimi çekti. Koskocaman Mekansızlar pankartı asılı idi. Aslında bu gurur verici birşey fakat nedense pes 13 gibi oyunun da böyle bir şeyle karşılaşmam doğal olarak biraz beni şaşırttı.

Rastgele bir stadyum seçili olduğu için hangi takımın taraftarına ait olduğunu merak ettim ve internetten Mekansızlar taraftar grubunun Çaykur Rize futbol takımının grubu olduğunu öğrendim.

Gayet ciddi bir şekilde oyuna devam ettim ve bu anımı da bloga yazarak değerlendirmek istedim.

MEKANSIZLAR GRUBU

1999 yılında kurulan Mekansızlar taraftar grubu Çaykur Rizespor’u hem içerde hemde deplasmanda desteklemek için kurulan Rizespor tribünlerinin tecrübeli isimleri bünyesinde bulunduran bir taraftar grubudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   EA, Battlefield V'teki 'Loot-Box' Politikasını Açıkladı: Öde ve Kazan Olmayacak

About the author

Leave a Comment