Güncel

Philips TV yazılım güncelleme, Tv güncelleme nasıl yapılır?

Philips televizyonunuzu nasıl güncelleyeceğiniz bilmiyorsanız yazımızı okumamızda fayda var. Philips tv yazılım güncellemesi...

Philips televizyonunuzu nasıl güncelleyeceğiniz bilmiyorsanız yazımızı okumamızda fayda var. Philips tv yazılım güncellemesi…

Philips tv’nizi güncellemeniz için size ek olarak internet, bilgisayar ve sadece flash bellek gerekmektedir. Bu saydığım donanımlar var ise yazılım güncellemeye başlayabilirsiniz.

Philips televizyonunuzun en son sürüm güncellemek için philips’in kendi resmi com.tr uzantılı sitesine giriş yapalım ve en altta bulunan ne arıyorsunuz kısmından televizyonunuzun modelinizi arama kısmına yazın ve sorgulayın.

Modeli yazdıktan sonra sizi televizyonunuzun modelini açacak olan sayfa yönlendireceksiniz. Yönlendirildiğiniz televizyonun bilgilerini görebilir nereden satın alınabileceği konusunda bilgiler de alabilirsiniz.

Sayfa açıldıktan sonra seçeneklerde yazılım güncelleme kısmına tıklayın ve size en son sürüm güncelleme dosyalarını indirin.
İndirdiğiniz dosya rar uzantılıdır. Rar dosyasını açın ve klasörleri flash bellek dosyanızın içine atınız.

Buraya kadar herşeyimiz tamam. Şimdi flash belleğimizi televizyonunuza takın ve ayarlar kısmından yazılım güncelleme kısmından güncelleyebiliriniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu