Oyun

Pubg Mobile’de karşımıza çıkan olmazsa olmazlar

Dünya’da en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Pubg mobile, oyuncuların saç baş yolduran olmazsa olmazları bu yazımızda yer almaktadır.

User Rating: Be the first one !

Pubg Mobile’de karşımıza çıkan olmazsa olmazlar

Dünya’da en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Pubg mobile, oyuncuların saç baş yolduran olmazsa olmazları bu yazımızda yer almaktadır.

Bilirsiniz pubg oyununda bazı güncelleme hataları olsa da bazen de karşımıza olmayacak yerde çıkan hatalar oyuncuları hayli sinir etmekte.

Olmazsa olmaz dediğimiz her oyunda neredeyse karşımıza çıkan işte olaylar.

  • Pubg Mobile’de Arap Oyuncular

Hemen hemen her oyunda karşınıza çıkmakta. Özellikle kendi aralarında nau nau gibi kelimelerle kulaklarınızı iyice sağır ederler. Oynamayı pek bilmezler ama profesyonel oyuncu gibi her savaşa girerler.

PUBG Mobile bans over 2 million cheaters - | esports.com

  • Uçaktaki sesler

Oyun başlangıcında uçakta bulunan yolcuların birbirine meydan okumaları, küfretmeleri gibi birçok ses vardır. Özellikle yer söylenir örneğin rozok ama kimse gelmez.

  • Bot

Yerli yersiz çıkan botlar oyuncuları deli etmekte. Tam çatışma sırasında arkanızdan bir bot size sıkar. Adamla çatışmak yetmezmiş gibi size sıkar ve canınızı neredeyse yarıya indirir. Tam lut yaparken bir anda karşınızda doğar ve ne yapacağınızı şaşırırsınız. En zevklisi de son adamın bot olması, bir hayli sıkıcı olsa da onu basitçe öldürmek çok hoşunuza gider.

  • Pubg Mobile’de Oyundan çıkan oyuncu

Eğer eşli girmişseniz illaki 4 oyuncudan biri hareketsiz olarak oyunda kalıyor. Siz ne kadar oynarsanız oynayın o adam sürekli hareketsiz bir şey yapmadan bekliyor. Madem oynamayacaksın neden oyuna girersin ki.

PUBG Mobile Beginner's Guide: 10 Tips To Help You When You Drop Into The Fray - GameSpot

  • İstenilmeyen yere inme

Paraşütle inince olduğunuz yere değil de başka bir yere inmeniz. Oyunun hatası mı denmeli yoksa internete giren bir budan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu oyunun en sıkıcı hali. Tam kalabalık bir yere atlamışsınız ve silah almak için çabalarsınız ama oyun sizi ileri atıverir.

  • Haritada en kalabalık yere atlama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Pes 13 yamasında mekansızlar afişi ile karşılaştım

Takımlı maça girmişsinizdir ve takım arkadaşlarınızı tanımıyorsunuz. Siz keyifli bir oyun oynamak için sakin bir yere inip silah topladıktan sonra savaşa girmek istersiniz fakat takımdan biri ısrarla haritada en kalabalık olan yerlere atlamışlardır. Sanki en iyisi onlar haritayı komple silecekler gibi direk savaşın ortasına inerler. Bir de indikleri gibi ölüler ve sinirlenirler.

  • Dağ buğu

Karşınızdaki adamı görmüşsünüzdür ve silahla sıkmak isteseniz de adamı vuramazsınız. Aslında görüyorsunuz ama neden vurmadığınızı da merak ediyorsunuz. Heh işte o dağ buğu. Ne kadar mermi gönderseniz de adam dağın arkasında saklanmış pusuyor. Ama kendisi karşıdan size sıktığın da kesin canınız eksilir.

Eğer sizin de oyunda sinir bozucu bir olayınız var ise yorumda belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu