Sinema

Recep İvedik 6 Full izle (2019)

Yıllardır ülkemizde en çok izlenen seri filmlerinden birisi olmayı başarmış olan Recep İvedik serisi, yeni filmi olan Recep İvedik 6 izle filmi izle tekrar karşımıza çıkıyor.

RECEP İVEDİK 6 İZLE

Yıllardır ülkemizde en çok izlenen seri filmlerinden birisi olmayı başarmış olan Recep İvedik serisi, yeni filmi olan Recep İvedik 6 izle filmi izle tekrar karşımıza çıkıyor. Kendi halinde olsa da tam bir Türk portresi çizen Recep, bu ülkenin sevdalandığı nadir oyuncu karakterlerinden birisi. Kendine özgü konuşma tarzı ve yapısı ile izleyicinin karşısında çıkan Recep İvedik, ilk vizyona girdiği zamanlarda sokakta ki insanların konuşmasını bile etkilemiştir. Her filmde ayrı bir başarıya yürüyen Recep İvedik, artık sonu gelmeyen bir seri haline dönüştü. Sonunun gelmemesinin en büyük sebebi ise seyircinin bu filmi her zaman istemesi.

recep ivedik 6 izle

RECEP İVEDİK 6 FULL İZLE

Her ne kadar birçok kişi bu seriden sıkılmış gibi görünse de serinin bitişi belki de ülkede ki herkesi üzecektir. Yedinden yetmişe birçok kişinin severek izlediği Recep İvedik serisinin yeni filmi olan Recep İvedik 6 Full izle filminin yönetmenlik koltuğunda ise bu sefer Tolga Gökbakar oturuyor. Tabii ki filmin başrol koltuğu her zaman ki gibi Şahan Gökbakar’ın elinde. Şahan Gökbakar artık Recep İvedik karakteri ile yüzleştiği için sokakta bile insanlar ona Recep adı ile hitap ediyor. Kendisi de bu durumdan hoşnut gibi görünüyor. Çünkü bu durumda olması bu serinin başarılı bir periyot izlediğinin göstergesi.

recep ivedik 6 full izle

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Cem Yılmaz'ın gösterisine +18 yaş sınırı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu