Spor

Samsunspor’a twitter’dan destek yağıyor

TFF 1. lig ekiplerinden olan Samsunspor yakın dönemde yaşadığı maddi sıkıntılardan dolayı Samsun halkından ve kardeş şehirler tarafından Samsunspor’a twitter üzerinden #SamsunsporumuzaSahipÇık etiketi ile destek yağıyor.

Kısa sürede Samsunspor’a destek için açılan #SamsunsporumuzaSahipÇık etiketi şuanda twitter üzerinden tt olmuş ve gündemdedir. Samsun taraftarı Samsunspor’un bugünlerde yaşadığı sıkıntıların geçeceğine inanıp takımının arkalarında durmasıyla twitter üzerinden destekte bulunuyorlar.

Geçen günlerde Samsun Valiliği tarafından maddi sıkıntılar içinde olan Samsunspor takımı için bağış kampanyası düzenlendi. Düzenlenen kampanyaya da Samsun halkı ve Samsunspor’a kendini adamış tarafrarlar takımlarına bu konuda destekte bulunuyorlar.

Twitter üzerinden Samsunspor ile aramalarda bulunursanız eğer #SamsunsporumuzaSahipÇık etiketi ile gündeme oturmuş durumda. En popüler twitler arasında Samsun Valisi Osman Kaymak’ın Samsunspor için attığı önemli twitler sabitlenmiş durumda.  Sadece Vali değil şehrin tüm belediye başkanları ve ileri gelen isimleride bu konuda destekte bulunuyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Futbol Kulüplerinden Afrin Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu