Genel

Taşerona kadro geliyor mu? Taşeron haberleri

Taşeron işçilere ne zaman kadrı verilecek?, Taşerona kadro verme açıklamaları Bakan Ağbal'dan geldi. İşte taşerona kadro haberi…

Taşerona kadro ne zaman verilecek sorusu ile herkes merak ediyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal, taşerona kadro verilmesi hakında düzenleme yılbaşından önce meclise geleceğini açıkladı.
Ardından açıklamarda bulunan Başbakan Yıldırım'da 'o iş bitti' diyerek taşerona sevindirici haberi verdi.
İşte raşeron işçilerinin merakla beklediği son dakika taşeron kadro haberi…
Bakan Ağbal; "Taşeron işçilerle ilgili çalışmalar devam ediyor. Sayın Başbakanımızın ifade ettiği çerçevede yılbaşından önce bu yasayı Meclisten geçirmeyi planlıyoruz. Burada Bakanlar Kurulu bir model noktasında karar verdiği anda da hükümet olarak bunu sizlerle paylaşacağız." diyerek kadro için açıklamalarında bulundu.
Ardından Başbakan Yıldırım'ın taşeron işçileri konusunda da açıklamalarda bulurken kendisi 'o iş biti tamam, eli kulağında. Bugün yarın devreye girecek.Yeni seneden itibaren artık bu taşeron mevzusu bitmiş oluyor." diyerek kadro bekleyen taşeronu biraz daha sevindirdi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ son olarak da taşeron ile ilgili son açıklamalarında bulundu ve
"AK Parti hükümetleri bugüne kadar hangi sözü verdiyse yaptı. Bu konuda hükümetimizin verdiği sözlerden birisidir, programımızda yer almaktadır. Bakanlar Kurulumuzda daha önce defalarca görüşüldü. Bazı konularda ilave çalışma yapılması talimatı verildi ve bu çalışmalarda son noktaya geldi. İnşallah yeni yıla kadar veya en geç yeni yılın başında bu konuda atılması gereken adım atılacaktır." diyerek sevindirici haberi sunmuş oldu.


taşerona kadro, taşerona kadro haberi, taşerona kadro verilecek mi?, taşeronun son durumu, taşeron kadro son dakika, taşeron son dakika haberleri, taşerona kadro, taşeron için çalışmalar, taşeron kadro başbakan, taşerona kadro ağbal, taşeron kadro bekir bozdağ, taşerona kadro sözü, taşeron kadro bekliyor, taşerona kardo müjdesi, taşeron kadro haberleri son dakika, taşeron işçileri haberleri, son dakika taşeron

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Taşerona kadro verilecek kurum listesi
Etiketler

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir

Close
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker