DonanımGüncel

Trend olan Ücretsiz Play store uygulamaları

Ücretsiz android uygulamaları, Android ücretsiz uygulama indir, Android uygulama indirme…Anlık takip ettiğimiz play storede sizler için ücretsiz android uygulamalarını listeledik.

1-WhatsApp Messenger

Play store sıralamasında en popüler olarak whatsapp messenger uygulaması bulunuyor. WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.

2-Instagram

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarından biri olan İnstagram uygulaması şuan play storeda 2. sırada yer alıyor. Instagram, hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

3-Messenger

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan ve indirmeye mecburi bırakılan uygulaması şuan 3. sırada listede yer alıyor.

Hayatınızdaki kişilere anında ve ücretsiz ulaşın. Messenger tıpkı kısa mesaj gibidir ancak her mesaj için ücret ödemeniz gerekmez (veri tarifenizi kullanır).

Sadece Facebook arkadaşları için değildir: Telefon rehberinizdeki kişilere mesaj gönderebilir ve telefon numarası girerek yeni bir kişi ekleyebilirsiniz.

4-Scope – Canlı Video

Canlı yayın açarak kendinizi gösterebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun anlık canlı yayın açıp sohbet edebilirsiniz. Scope uygulaması şuan 4. sırada yer alıyor. Scope yayın yapmanı ve canlı videolar üzerinden dünyayı keşfetmeni sağlar.
Önemli haberlerin gerçekleştiği bölgeleri gör, yeni bir yeri ziyaret et veya insanlarla tanışarak ilgi alanlarını paylaş ve bunların hepsini gerçek zamanlı olarak yap.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Yerli Otomobil ne kadar olacak? Yerli Otomobil Fiyatları

5-Facebook

Dünyada en yaygın ve en çok kullanılan uygulama olan Facebook şuanda play store sırasında 5. sırasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu