Oyun

Truck Simulator : Ultimate Tır Oyunu

Andorid Tır oyunu arayanlara Truck Simulator oyunu tam size göre. Bu yazımda android oyunlarda tır oyunu arayan oyun severler için inceleme yazımı sizler için derledim.

Artık akıllı telefonlarımız ellerimizden düşmez oldu. Her alanda oynadığımız telefonda artık mobil oyunlar daha popüler hale geldi. Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz gerçeğe bir tık yakın olan Tır oyunu ile vakit geçirebilirsiniz.

Truck Simulator oyunundan bahsedecek olursak, kendi adınıza bir şirket oluşturup oyunu başlatıyorsunuz.

Daha sonra şirketinize çalışanlar alıyorsunuz. Bunu normal hayattaki çalışma düzenine göre düşünün. Çalışanlarınız şirketinizin büyüklüğüne göre değişiyor ve artıyor. Muhasebeci, Temizlikçi, Şoför gibi çalışanlarınızı oluyor. Truck Simulator oyununda her çalışana da mezuniyetine göre maaş veriyorsunuz.

Açılan işler ekranında bulunan ihalelere katılıyorsunuz ve en uygun ücretli ihale ile bir tane iş seçip taşımacılığa başlıyorsunuz. İlk etapta çalışanınız olmadığı için yükü siz taşıyabilirsiniz. Daha sonra paranız arttıkça çalışan da aldıkça aldığınız işe göre şoför gönderebilirsiniz.

Genelde ilk açılışta bmc markalı tır size tahsis ediliyor ve yük taşımanız için ve para kazanmanız sağlanıyor.

Önceki güncellemede 20 teklif vererek iş almanızı sağlıyordu, fakat yeni güncellemede bu 10 teklife düşürüldü ve teklif bittikçe sizi reklam izlemeye zorluyor. Bu durum hayli kötü bir durum.

Yeni güncelleme ile aynı zamanda da vip almanız zorlanıyor ve yüksek taşımalı teklifler vip üzerinden alınması isteniyor.

Bir güncelleme de iş verdiğiniz şoförlerin bir müddet sonrasında reklam izleyerek veya altın vererek iş vermek zorunda kalıyorsunuz.

Aslında bu benim canımı sıkmaya hatta bazen reklam izlememek için oyunu silmek bile istiyorum. Ama kariyerde baya bir orana geldiğim için belki düzelir diyerek oyunu bekletmekteyim.

Truck Simulator tır oyununda altın ve para olarak iki şekilde para kazanıyorsunuz. Altın ile Seviyenizi Vip özelliğinizi yükseltiyorsunuz. Para ile de şirketinizi büyütüyorsunuz.

Para ile aynı zamanda şirketinizde bulunan çalışanlarınızın odalarınıda dekore ederek büyütüyorsunuz. Çalışma masası koltuk sebil ve yemekhane masaları gibi birkaç malzeme alarak çalışanlarınızı da memnun ediyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Dream League Soccer 2021 – Andorid Futbol Oyunu

Bu malzemeler seviyeli olduğundan öncelikle 1 seviye daha sonra vip seviyenize göre de malzemeleri büyütüyorsunuz.

Seviyeniz arttıkça tırlarının özellikli olanları da büyüyor ve motoru daha kuvvetli olanları alabiliyorsunuz.

Yeni güncelleme ile teklif ettiğiniz işleri bir türlü istediğiniz fiyata taşıyamıyorsunuz. Her seferinde yeniş teklif verdiğiniz de de teklif sayısı azalıyor ve reklam izlemek zorunda kalıyorsunuz.

Kendi aldığınız iş ve yükü taşıdığınızda araç içi dışı kameralar mevcut. Özellikle hoşuma giden tarafı araç içinde bulunan camları ortam ışığı, sinyal gibi birçok araç içinde bulunan özellikleri eklemişler. Yan koltuğa bakarak da araç kullanabiliyorsunuz. Yolda direksiyon yön tuşları gibi tuşlar ile de aracınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Araç kullanırken kırmızı ışıkta geçerseniz -250TL gibi bir ücret kesmekte. Fakat bunda canınız param gitti diyerek üzülmeyin, yük taşıma bittikten sonra reklam izleyerek bonus para kazanabiliyorsunuz.

Truck Simulator oyunun içinden bahsetmek gerekirse, Seçtiğiniz veya aldığınız iş ile onaylayarak başlıyorsunuz. Daha sonra gerçek hayattaki gibi aracı çalıştırarak dorseyi almaya gidiyorsunuz. Dorseyi yükledikten sonra taşıma işlemine başlayabilirsiniz.

Yolculuk esnasında tekeriniz patlayabilir veya aracınız arızalanabiliyor. Özellikle uzun yollu yolculukta başınıza benzinin bitmesi veya şahsınızın uykusu gelebilir. Truck Simulator tır oyununda sürüş yaparken hatta acıkabiliyorda. Bunun için yol kenarlarında benzin istasyonları, yemek yeme yerleri gibi bir kısımlar var. Buradan tedarik edebiliyorsunuz.

Özellikle uzun yollarda geçiş ücreti almaktalar. Tabi ki de buda işin bir boyutu.

Yollar düzgün özellikle boğaz köprüsü ve virajlar hoşuma gidiyor. Araca göre zorlanabilirsiniz. Ben 16. Seviye kısmındayım. Şu ana kadar en iyi araç Volvo yapımı. Hem motor gücü hem de yolda gidişi hoşuma gitti. Diğer Mercedes araçlar da var ama Volvo kadar hoşuma gitmedi. Hem de parası da uygun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Discord oyunları satmaya başlayacak

Ama android telefonlarınız var ise, özellikle tır oyunu arıyor iseniz Truck Simulator hoşunuza gidecektir.

Truck Simulator

Tır Oyunu Truck Simulator Oyun Özellikleri

– Çok oyunculu sezon. İster ortak kargo taşıyın, ister yarışlara katılın. Yepyeni bir multiplayer deneyimi sizi bekliyor.

– 100’den fazla şehirde çok çeşitli kargoları taşıyın

– Nakliye borsasında ihalelere katılın daha yüksek kazanç elde edin

– Kendi işinizi yönetin

– Kendi kamyon filonuzu oluşturun

– Çalışanlar işe alın maksimum kar için şirketinizi yönetin

– Ofislerinizi dilediğiniz gibi tasarlayın

– Kamyonlarınızı lamba, koruyucu demirler, korna, kokpit ışıkları ve daha fazla modifikasyon seçeneği ile güncelleyin

Truck Simulator tır

– 32+ Harika Kamyon ve Çekici

– Amerikan Kamyonları ve Avrupa kamyonları ile oynayın

– İkinci el çekici pazarı

– Detaylı Kokpitler

– Dinlenme tesisleri. Artık Dinlenme tesislerinde yemek ve içecek siparişi verebilirsiniz.

– DLC mod sistemi

– Türkçe seslendirme

– 250’den fazla radyo istasyonu

– Paralı otoban yolları

– Gerçekçi Hava Durumu

– Köy , Şehir , Otoban yolları

– Tamamen Türkçe oyun

Truck Simulator tır oyunu

Truck Simulator Oyunun Kötü Özellikleri

-Sürekli reklam çıkması ve sizi izletmeye zorlatması

-Teklif edilen paralar çok ucuz ve oyundaki çalışanlarının maaşı yetmemekte

-Seviyeye göre araç alınmakta veya şoför işe alınmakta

-Teklif sayısının az olması. Bu durumdan dolayı da reklam izletilmekte

-Altın çok az veriyor, bu yüzden hemen seviye atlayamıyorsunuz

Ekran Görüntüsü Resmi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu