Oyun

Watch Dogs oyunu ücretsiz oldu, Watch Dogs oyunu ücretsiz indir

Written by

Ubisoft tarafından 2014 yılında piyasaya sürülen Watch Dogs oyunu ücretsiz artık ücretsiz.

Watch Dogs oyununu indirmeniz için öncelikle Ubisoft hesabı oluşturup yeniden kayıt açmanız gerekmekte. 7-13 Kasım tarihleri arasında Ubisoft, ses getirmeye başaran oyununu PC kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtacağını bildirmişti ve en daha günü dolmadan ücretsiz indirmeye izin verdi.

Eğer oyunu indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Watch Dogs 2 , Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan açık aksiyon macerası üçüncü kişi video oyunu. 15 Kasım 2016'da PlayStation 4 ve Xbox One için [1] dünya çapında 29 Kasım 2016'da piyasaya çıkan bir PC bağlantı noktasıyla piyasaya çıktı.

2014 öncülü Watch Dogs 2'nin devamı San Francisco , California'da gerçekleşti. Oyuncu, bilgisayar korsanı Marcus Holloway'ı ve CT OS 2.0'ı devirmeyi amaçlayan kesişen grup DedSec'in bir üyesini kontrol altına alıyor.

Oynanış

Dogs 2'de yeni bir kahramana sahip olan Watch ; Marcus Holloway . Önceki oyundaki tüm kesmek, "içeriğe dayalı kesmek" olarak adlandırılan yeni, daha derinlemesine kesmek ile birlikte geri döndü. Müzikçalar NetHack View'i etkinleştirirken, önceki ekrandaki görüntüleme penceresinin yerine, ekranın tamamı sivilleri, otomobilleri ve herhangi bir korsanlık fırsatlarını özetleyen hacking görünümüne dönüşür.

Watch Dogs 2'de , artık DedSec'in bir parçasısınız ve oyun, oyuncunun yan görevleri tamamlayabildiği ve başka bir oyuncu ile dünyayı keşfedebileceği bir işbirliği sistemi sunuyor. Skuterler ve ATV'ler gibi yeni araçlar piyasaya sürüldü. Müzikçalar, RC Jumper'ı ve bir Quadcopter'ı vardır ; bunlar, yukarıda bahsedilen nesneleri kesebilecekleri herhangi bir zamanda konuşlandırabilirler. Parkour, oyuncunun daha hızlı tırmanabilmesi ve çevreye daha akıcı bir şekilde geçebilmesi için önemli ölçüde değişti.
Dawgs 2 Logo izle

Çok oyunculu mod da yenilenmiştir. Yeni eş-oyun oyunu ve klasik hacker istilası moduna ek olarak, yeni "PvP" (oyuncu-oyuncu) elemanları "Bounty Hunter" modu şeklinde tanıtıldı. Bounty Hunter'da, bir oyuncunun oyunda aşırı miktarda kaos yaratması ya da kendine karşı kanıt oluşturması durumunda, aynı anda en fazla üç oyuncu takılabilir ve aynı anda yerel polis kuvveti yardımı ile sözü edilen oyuncuya saldırabilir . Bounty Hunter da daha dinamik bir şekilde yapılıyor, çünkü birisi onlara bir lütufta bulunmuşsa, iki oyuncunun kooperatifte iki oyuncu tarafından saldırıya uğraması da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Sniper 3D oyunu incelemesi - Sniper 3D Ücretsiz Silah Oyunları Savaş

Polis AI ağır eleştirilen selefi Chicago Polis Departmanı'ndan büyük çaplı bir elden geçirme gerçekleştirdi. Polis , şimdi suçları işleyen NPC'leri tutuklayabilir; Marcus bunları sahte kanıtlar ve sonuçta tutuklamalarına rağmen. Polis, ayrıca, sokak kavgalarını koparacak ve oyuncuya ya da kendilerine aktif olarak vuran suçlulara ölümcül bir güçle karşılık verecektir. Ayrıca, devriye gezisinde sokaklarda daha sık görülebilirler; Marcus, kendisinin katılmadığı sürece haydutlarla dolu bir alanı temizleme şansını artırır.

Bir başka ek, çatışmanın uygulanmasıdır. Çatışma içinde olan iki ya da daha fazla grup ya da çeteler, çatışma alanına karşı büyük silahlı kavgalar ya da karmaşa yaşayabilir ve oyuncu için zorluk ve rahatsızlık yaratabilir. Hizipler muharebede bulununca oyuncu ekranın sağ üst köşesinde uyarılır.
gelişme

Ubisoft'un kıdemli başkan yardımcısı Tony Key, E3 2014'te Watch Dogs'ın ticari başarısının, markanın gücünün devam ettiğini gösterdiğini söyledi. Bir Ubisoft geliştiricisi, 2015 yılında, Watch Dogs 2'nin geliştirildiğini ve oyunun eser olduğunu düşündüğünü yanlışlıkla ortaya koydu. [2] Mayıs 2016'da oyun onaylandı ve daha sonra 15 Kasım'a kadar piyasaya sürüldü, birçok oyun videosu ve özellikleri ortaya çıktı.

Watch Dogs 2'nin gelişimi, ilk oyundan alınan geri bildirimlerden çok etkilenmiştir. Geliştiricilerin üzerinde çalıştıkları ilk şeylerden biri, kıdemli yapımcı Dominic Guay'in ilk oyunda "kutuplaşma" olarak nitelendirdiği sürüş mekaniğiydi ve "bazı insanlar hoşlandı, bazıları bunu sevmedi" dedi. [3] İlk oyundan gelen oyuncunun geribildirimine dayalı olarak oyuna eklenen diğer şeyler, daha “hoşa giden” bir kahramanın, korsanlıkla uğraşmanın daha merkezli genişlemiş oyun mekaniğinin, daha geniş ve etkileşimli bir açık dünyanın ve daha özelleştirilebilir giyim seçeneklerinin içerildiğini içeriyordu. [4] Daha fazla oyuncu geribildirimi, Ubisoft'un özellikle PC oyuncuları tarafından istenen özelliklerin dahil edilmesi için PC bağlantı noktasının serbest bırakılmasını iki hafta geciktirmesine neden oldu.
Resepsiyon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   İntihar oyunu Mavi Balina'dan kurtulanlar anlatıyor

Gözlem toplayıcı Metacritic'e göre, Dogs 2'nin "genel olarak olumlu" değerlendirmeleri aldığını gözlemledi . Konsollarla ilgili teknik sorunlar Update 1.04 düzeltme ekiyle düzeltildi.

Destructoid'in Zack Furniss incelemesinde, devamın tonal kayması ciddiyet eksikliğine övgüde bulundu ve başrol oyuncusu Marcus Holloway'ın benzer bir çekicilik ve zekaya sahip olduğunu belirtti. Saldırı bileşenini çoklu kullanım alanları için önermiş olduğu gibi iyi düşünmüş ve ölümcül olmayan bir yaklaşımla uyumluluk doğasından yararlanmıştır; Aslında Furniss, bu nedenle ateşli silahların tamamen dışlanmış olabileceğini düşünüyordu. Sürüş ilk oyundan bir gelişme olarak övgüyle karşıladı, ancak glitch ve düşük frame oranları gibi teknik sorunlar eksiklikler olarak gösterildi. EGM'ye yazdığı Matt Buchholtz'a göre oyun "daha az kesikli bir masal ve San'a daha güzel daldırma" anlamına geldi. Francisco Körfezi "dir. Ayarı, karakterleri ve öyküsü selefinden önemli iyileştirmeler olarak nitelendirildi. Buchholtz, takipçileri kazanmak için talep edilen görevlerin dünya araştırmalarını teşvik konusunda başarılı olduğunu belirtti. Bununla birlikte, ana karakter bağlamında – cinayetin pek az mantıklı olduğunu ve bunun da gizliliğin artmasına yol açtığını belirtti. Game Informer'daki Elise Favis hem Gözardı Köpeklerinkinden daha az övülen ve övdü unsurları. Oyun oynamada ve yeni "daha pürüzsüz" sürüş teknisyenine hack önceliği verilmesinin keyfini çıkarırken, kahramanın davranışlarında tutarsızlıkları kişilik karşısında ve destekleyici karakterlerin "anlamlı yan yollar olmak için çok iğrenç ve küçük" olduğunu düşündü. Favis ayrıca PlayStation 4'te düşük çerçeve hızı özelliklerine de sahipti. Oyun Devrimi Aron Garst, " Watch Dogs 2'nin orijinalin neredeyse her negatif yönünü" telafi ettiğini ve dolayısıyla franchise'ında olumlu bir değişiklik olduğunu belirtti.

IGN'den Dan Stapleton, Marcus Holloway'ı ilk oyunun Aiden Pearce'dan çok beğendi ve benzer şekilde DedSec'in destekleyici karakterlerini takdir etti. Marcus'un ahlaki bütünlüğüne duyduğu tutku, Stapleton için gözle görünür bir çelişki olsa da, biri onu seçerse masum insanları öldürme ihtimalinin ışığında. Bu nedenle, karakterin kişiliği, şiddetin tek önlenmesi olarak görüldü ve Steapleton'un ısrarla mevcut araçların en fazla uyumlaştırılması olduğunu ısrarla vurgulayan gizli yaklaşıma doğru aksiyomatik bir itki vardı. Polygon için yazan Philip Kollar, Watch Dogs 2'nin "sistemde gençken, kızgın olmakla ve dünyanın için en iyi olanı bildiğinizden emin olduğunuzla" bağlantı kurabilen kişilere hitap edebileceğini gördü. Dudak-yanak tavrının doğal olarak hacker kültürüne ve açık dünya türüne rastladığı söyleniyordu. San Francisco – mekânları "akıllıca tasarlanmış" olarak nitelendirildi – Kollar'a göre ezici olmamıştı, ama onu tamamen keşfetmek için acil yeteneği kullandığı için sevinç kazandı. Şikâyetleri ateşli silahlarla ilgili; bunların kullanımı "hayal gücünün eksiksiz bir başarısızlığı" ve DedSec üyeleri tarafından inanılmaz "anonim esque barışçıl hacktivist grup" olarak kabul edildi. [67] VideoGamer.com'un Alice Bell'in kararı şöyle yazdı: " Watch Dogs 2'de bir miktar eksiklik var … ancak DedSec'e katılmak hala bir buçuk aydır.Kişisel karakterlerle yüksek enerji eğlencelidir ve bir bütün şehir oyun alanınız ".

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Bu Hafta İndirebileceğiniz 10 Ücretsiz iOS Oyunu

About the author

Leave a Comment