Güncel

WhatsApp’a Gelen Son Güncelleme, Engellenen Kullanıcıların Mesaj Atabilmesine Sebep Oldu!

WhatsApp'ta engellediğiniz kullanıcılar, bildiğiniz gibi sizlere ne mesaj atabiliyor ne de profil fotoğrafınız, durumunuz gibi bilgileri görüntüleyebiliyor. Gelen güncelleme tüm bu sistemi çökertti!

WhatsApp’ta engellediğiniz kullanıcılar, bildiğiniz gibi sizlere ne mesaj atabiliyor ne de profil fotoğrafınız, durumunuz gibi bilgileri görüntüleyebiliyor. Gelen güncelleme tüm bu sistemi çökertti!

WhatsApp’ta engellemiş olduğunuz kullanıcıdan bir anda mesaj alabiliyor hale gelmeniz, özellikle de çok fazla engelli kullanıcıya sahipseniz bir kabus haline dönüşebilir. Yeni gelen WhatsApp güncellemesi sonrası bu kabus gerçeğe döndü.

Gün içerisinde Twitter’dan konuyla ilgili tepki gösteren birçok kullanıcı, engellemiş olduğu kişilerden mesaj almaya başladığını söyledi.

99urLfbV normal

Ariyo Ose@Osesax

Guys please, why am I still getting WhatsApp messages from this person even when I already blocked him?

Is there a new way to blocking a number from sending you messages on WhatsApp?

Please help!!!

“Arkadaşlar lütfen, bu kişiden engellemiş olmama rağmen neden halen mesaj alıyorum? WhatsApp’ta size mesaj atanları engellemek için yeni bir yol var mı? Lütfen yardım edin!!!”

Bfccdn0F normal

beloved@chiilloutamara

WhatsApp is tripping. I’m getting messages from people on my blocked list. They’re viewing my statuses and all 😱

“WhatsApp kafayı yedi! Engellediğim klişiler bana mesaj atabiliyor ve her şeyimi görebiliyorlar!”

Hem Android hem de iOS kullanıcılarının bir kısmı şu an hatayı yaşamaya devam ediyor. Bu tür bir problem yaşarsanız şu an tek çözüm, engellediğiniz kişinin engelini kaldırmak ve tekrar engellemek. Aksi taktirde yaptığınız hiçbir şey çözüm olmayacaktır. Önümüzdeki günlerde WhatsApp’ın konuya nihahi bir çözüm üretmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   İşte Facebook Dating uygulaması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu