Program-Serial-Crack

Windows için Adobe Master Collection CC 19 Crack Burada

İnternet üzerinden adobe programları kullanan kullanıcılar, photoshop cc 2019 crack, illustrator cc 2019 crack gibi hem adobe ürünlerini aramakta hemde windows için crack dosyalarını aramakta.

Facebook grupları üzerinden birçok arkadaşa bu konuda destek çıkarak indirdikleri adobe master collection 2019 programlarını cracklemesinde de yardımcı oldum.

Özellikle Adobe’nin son sürüm olarak çıkardığı cc 2019 sürümünde bazı diğer programlarına göre daha rahat kullanıma özen gösterilmiş. Bir çok adobenin ürünü olan özellikle sık sık kullandığım adobe photoshop programında tüm sürümlerini kullanmama rağmen en basit ve kullanışlı halini 2019 sürümünde vermişler.

Adobe Photoshop CC 2019 programını tarif etmek gerekirse, en basitinde bir yazı tazdığınızda ctrl+t ile boyutlandırma yaptığınızda hizalaması için aynı anda da shift tuşunada beraber basmak gerekiyordu. Ama çıkan en son sürümünde buna gerek kalmıyor. Çünkü yapılan özellikle artık hizalamayı otomatik olarak kendisi yapıyor.

Sağ araç panelinde ise herhangi bir tool üzerinde gelindiğinde direk küçük bir panel açılmakta ve o panel üzerinde de o tool’un nasıl kullanılacağını kısa video şeklinde gösteriyor.

Adobe İllustrator cc 2019 programında ise aynı şekilde özellikler mevcut sadece ana demo ekranında düzelmeler ve daha rahat panel olarak tasarlanmış.

İnternet veya facebook üzerinden de birçok arkadaşa yardımcı oldum ve bende bu konuyu artık web sayfama bloguma taşımak istedim.

Programı nasıl indirebilirim?

Adobe programlarını indirmek için önce kendi adobenin web sayfasına giriş yapacağız ve cloud kısmından programı kuracağız. Merak etmeyin bu yazıyı okuduktan sonra şaşırmış olabilirsiniz ama sakin olun. Çünkü 2019 sürümünü indireceğimiz için tek bulacağımız yer adobenin kendi resmi web sayfasıdır.

Neyse adobe cloud programını indirelim ve kurulumu yapalım. Daha sonra indirmek ve kullanmak istediğimiz programı cloud üzerinden dene diyerek kuralım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   4 Adımda Visual Studio 2010 Detaylı Resimli Kurulum

Program kurulduktan sonra açan kullanıcılar genellikle 7 gün deneme sürümü ekranı ile karşılaşacaktır. Buna devam diyerek sürümü başlatıp ilk etapta paneli incelemek için kullanabilirsiniz.

Şimdi sıra crack yapmada.

Crack yapmak için verdiğim dosya linkine tıklayarak kullanmış olduğunuz programın dosyasını indirin.

Crack işlemini nasıl yaparım?

Crack işlemini artık ilk okul öğrencileri bile yapıyorlar ama genede biz anlatalım.

Vermiş olduğum link üzerinden kullanmış olduğunuz adobe cc 2019 programı için dosyasını indirelim. Örnek vermek gerekirse adobe photoshop 2019 programını kullanıyorsunuz ve crack yapacaksınız, o zaman ona ait olan crack dosyasını indirin ve zip dosyasından çıkarın.

Bu etap bittiken sonra adobe photoshop programınızın üzerine gelerek dosya konumunda açınız. Daha sonra indirdiğiniz crack dosyasını dosya konumunda açtığınız dosyanın içine atın. İki aynı program olacağından üzerine yazarak devam diyerek evet diyiniz.

Sonrasında program cracklenmiş olacaktır. Bu işlem diğer programlar içinde geçerlidir. Tamamen ücretsiz şekilde adobe ürünlerini kullanabilirsiniz. Destek için yorum yazmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu