Wordpress

WordPress’de başlıklarda | işaretinden sonra yazıyı kaldırma

Her kullanıcı kendine ait her konu bir web siteye sahip. Ve açılan her 5 web siteden 3'ü wordpress veya cms sistemine bağlı kodlamalı sitelerle çalışıyor.

Wordpress site açıldığında gerekli seo ve ayarlamalar yapılmasına rağmen genellikle wordpress tabanlı web sitenin başlığında | yani düz çizgi şeklinde çıkar. Genelde kullanıcılar bu durumdan pek memnun kalmasalarda bunun nasıl düzeltileceğini yazımızda anlattık.
Wordpress site kurulumunu yaptıktan sonra elentilerden all in seo eklentisini kullaraka sitenizin seo ayarlarını bu eklenti sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu eklenti ile | düz çizgi başlık kısmını rahatlıkla düzeltebileceğiz.


All in seo eklentisini kurduk ve gerekli ayarlamaları yaptık. Daha sonra Genel ayarlar sekmesinden Başlık Ayarlarına gelelim.
Ve bu kısımda yer alan Başlıkları biçimlendir Etkin seçeneğine tıklayarak aşağıda bulunan gerekli ayarlamaları yapalım.
Burda önemli olan yer sayfa başlık biçimidir. % yüzde işaretli olan yer bizim sayfa ismimiz ve yanında belirecek olan yazının başlığıdır. Bunlardan ilk % yüzde işareti olan kısmı kalacak şekilde diğer % yüzdeyi silelim. Diğerlerini de bu şekilde ayarlayarak ayarlarınızı kaydedebilir. Ve en sonunda sitenizin linki google getiri yaparak güncelleyiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Wordpress hakında birazcık bilgilendirelim
Etiketler

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker