Güncel

Xiaomi, MIUI 10 Güncelleme Tarihini ve Güncelleme Alacak Cihazları Açıkladı!

Written by
Xiaomi, Redmi Y2’nin lansmanı sırasında MIUI 10 arabiriminin beta açılış tarihini ve kararlı sürüm alacak cihazların listesini açıkladı.

Yeni orta seviye akıllı telefonu Redmi Y2’nin lansmanı için Hindistan’da bir basın etkinliği düzenleyen Xiaomi, Android üzerine inşa ettiği kendi arabirimi olan MIUI 10’un tüm Xiaomi cihazlarına yayınlanması konusundaki detayları da paylaştı.

Şirketin açıklamasına göre MIUI 10 beta sürümü, önümüzdeki haftadan itibaren pek çok Xiaomi modelinin erişimine açılacak. Kararlı MIUI 10 sürümünün cihazlara yayınlanmaya başlaması ise Eylül ayını bulacak.

Xiaomi, MIUI 10 ile birlikte bildirim merkezini çok daha işlevsel bir hale getirirken, arabirimine iPhone X benzeri bazı jest ve hareketler getiriyor. Sistem seviyesinde yapay zeka desteğine sahip olacak olan MIUI 10 hakkındaki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi’nin açıklamasına göre MIUI 10 güncellemesini alacak cihazlar şunlar:

Mi Mix 2, Mi 6, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5, Mi 4, Mi 3, Mi Note 2, Mi Max 2, Mi Max, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 3, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 3S, Redmi Y2, Redmi Y1 lite, Redmi Y1.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Microsoft bir kez daha Skype'ı yeniden tasarlıyor

About the author

Leave a Comment