Dikkatinizi Çekebilir

Yandex görselde yazmamanız gereken +18 kelimeler

Google görsellerden sonra alternatif olarak kullanılan yandex görsel artık sorunsuz şekilde size istediğiniz görüntüyü getirmekte.

Yandex’in görsel arama tarayıcısı olan yandex görsel, çok fonksiyonlu çalışmasıyla büyük resimleri bulabilirsiniz.

Yandex görseli kullanmaya bilen kullanıcı istediği shutter stock gibi sitelerin fotoğraflarına bile erişebilir. Geçtiğimiz aylarda google kendi görsel servisinde telif hakları nedeniyle resimleri tam ekran göstermekte olan ve bazı fonksiyonlarını kapattı. Alternatif olarak daha öncede yazmış olduğumuz yandex görseli kullanıcılar artık daha aktif kullanmaya başladı.

Fakat yandex bazı filtrelemeler ve sınırlama getirmediğinden bütün resimlere erişime izin veriyor.

Yandex’de rus firması olduğundan kendi ülkesinde görselleri ve siteleri daha çok ön plana çıkartıyor. Arama yaparkende türkçe kelimenizi ingilizce aratmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazıda yandex görsele yazmamanız gereken +18 kelimeleri sıralıyoruz.

-Mature
Mature kelimesini yandex görselde arattığınızda size +18 görseller etirecektir. Çeviri olarak yaşlı kadın kelimesi olarak çevirdiğinizde, yandex görsel aramalarında size çıplak yaşlı kadınları önizlemesini yapıyor.

-Belly Button
Aslında çevirisi bel fıtığı olmasına rağmen yandex çeviri göbek deliği olarak algılıyor. Ve karşınıza erkek değil bir sürü kadın göbek deliği fotoğrafları karşınıza çıkıyor.

-+18 yazısını düzeltiyor
Aramada +18 yazdığınızda direk kendisi de rus bir firma olduğundan +18 russian vk(.)com sitesine yönlendiriyor ve karşınıza +18 görseller çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Mavi Balina'dan nasıl korunursunuz?

Start Up

Blogofis kurucusu ve düzenleyicisi. Tüm medya ve makalelere bildiklerimizi ekliyoruz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dikkatinizi Çekebilir

Close

hack forum hack forum shell sitesi recovery shell alfa shell recovery shell Mirror Zone cisco nedir instagram takipci hilesi instagram takipci satin al sosyal medya paneli smm bayi sistemi smm script satisi smm bayilik paneli Sosyal medya bayilik paneli bebeklerde pişik tedavisi beden sağlığı

cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları cami halısı cami halıları Cami Halısı Cami Süpürgeleri Cami Süpürgesi

palyaço kiralama balon süsleme masa sandalye kiralama şark köşesi şark odası yörük çadır katı meyve sıkacağı meyve sıkacağı düğün orkestrası düğün orkestrası istanbul no touch lazer wso shell indoxploit shell

Evden Eve Nakliyat Ucuz evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat
ücretsiz hosting kurumsal hosting resseler hosting ucuz hosting sanal sunucu vds sanal sunucu vps sanal sunucu
çiğköfte bayilik çiğköfte bayilik paketi Çiğ Köfte Bayilik Kurulum Paketi

grafik tasarım sosyal medya yönetimi website tasarım

prefabrik prefabrik ev prefabrik ev fiyatları
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker