Güncel

Yeni iPhone X’ların Fiyatı, Önceki Modele Göre Daha Düşük Olacak

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni çıkacak olan 3 iPhone X modelinin önceki modele göre daha ucuz olacağını belirtti.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni çıkacak olan 3 iPhone X modelinin önceki modele göre daha ucuz olacağını belirtti.

Bu yılın en çok beklenen telefonlarından biri olan yeni iPhone X, her seferinde farklı iddialarla gündeme geldi. Gerek tasarım gerekse donanım kısmıyla birçok kez tartışma konusu olan yeni iPhone X’un, fiyatı hakkında bir tahmin geldi. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni telefonların 600 dolardan başlayacağını ifade etti.

07eda65839c3997ab813ab02a37bf67720b348c9

3 farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkmayı planlayan Apple, fiyat politikasında da bir değişikliğe gidecek gibi duruyor. Ming-Chi Kuo, en ucuz modelin 600 ila 700 dolar, orta fiyatlı modelin 700 ila 800 ve en yüksek fiyatlı olanın ise 900 ila 1000 dolar arasında olacağını belirtti.

Apple tahminleri söz konusu olduğunda Kuo, genel olarak oldukça güvenilir olsa da fiyatlar için bir referans almak şu an için doğru olmayabilir. Kuo, Apple ile ilgili tahminlerinde daha önce olduğu gibi bu sefer de haklı çıkacak mı? Hep beraber göreceğiz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   Twitter Survivor2018 hastagı ile Hilmi Cem'i konuşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu