Güncel

YouTube Direkt Mesajlaşma Özelliği Masaüstü Uygulamasına da Geldi!

Eskiden yalnızca YouTube telefon uygulamalarında olan direkt mesajlaşma özelliği, artık YouTube web'de de kullanılabilecek.

Eskiden yalnızca YouTube telefon uygulamalarında olan direkt mesajlaşma özelliği, artık YouTube web’de de kullanılabilecek.

YouTube kendini geliştirmeye ve daha kullanışlı bir hale gelmeye devam ediyor. Önceden yalnızca telefonlarda olan direkt mesaj atma özelliğini, artık bilgisayarınızda da kullabileceksiniz. Bir web sitesi olan 9to5Google bu özelliğin oldukça kullanışlı olduğunu söyledi.

Avatar bölümünde soldan üçüncü kısımda bulan direkt mesajlaşma özelliği, YouTube bildirimleri ve uygulamalarının arasında bulunuyor. Direkt mesajlaşmayı kullandığınız vakitlerde beğendiğiniz ya da nefret ettiğiniz videoları anında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER
YouTube Music, Play Music’in Tüm Sevilen Özelliklerine Sahip Olacak!
Şimdilik kopyalama ve yapıştırma özelliğiyle biraz daha meşakkatli olan masaüstü YouTube direkt mesajlaşma kısmı, mobile göre biraz daha basit kalıyor. Ancak telefon yerine bilgisayarınızdan mesaj atmayı seven biriyseniz, bundan sonra artık böyle bir seçeneğiniz de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:   İşletmenizi başarıyla çalıştırmanıza yardımcı olacak 10 ücretsiz uygulama ve araç

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu